Filtre

Markalar

Seçimi sıfırla

ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Kampanyalar

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

4Dimension markasında bulunan sporcu ürün çeşitlerine, protein tozu çeşitlerine bu sayfadan kolayca ulaşarak satın alabilirsiniz.

3 ürün bulunmaktadır
3 parçadan 1 - 3 arası gösteriliyor.
4Dimension

4 Dimension :


Spor yapmak sağlıklı yaşamın ilk koşuludur ancak bazı kişiler için spor bir yaşam biçimidir.


Sporla yatar, sporla kalkarsınız, bu da farklı bir tercihtir.4 Dimension markası sporcular için tasarlanmış ürün çeşitlerine sahiptir.


Her spor dalı farklı bir çalışma gerektirdiği gibi, farklı spor dalı ile uğraşan kişilerin beslenmesi de buna göre ayarlanmalıdır. Doğru beslenme ve doğru çalışma ile hedeflerinize ulaşmanız hiç de zor olmaz.


Spor ayrıca bir disiplin işidir, her şey kurallara uygun olarak yapılmalıdır.


Siz bu kadar çaba sarf ederken destekçiniz olabilecek 4 Dimension markasındaki ürünler tüm dünyada da kullanılabilmektedir.


4D Creatine Micronized Powder 300 Gr, soğuk olarak tüketebileceğiniz bir içeceğinize karıştırarak içebileceğiniz ürünü özellikle spor çalışmalarınızın hemen ardından tüketebilirsiniz.


Ürünün her ölçeği 5 gram kreatiniçerir. Amino asit takviyesi olan bir üründür.


Proteinler vücut için çok önemlidir ve aminoasitlerden oluşmaktadırlar.


Spor yapan kişiler daha fazla protein takviyesine ihtiyaç duyarlar.


Özellikle kasların beslenmesi için proteine ihtiyaç duyulduğu bilinmektedir. Kasları geliştirmek için yapılan çalışmaların hemen ardından alınan proteinler kaslar tarafından daha hızlı ve etkili bir şekilde kullanılırlar.


4D İsolate Matrix Cfm Whey Protein Tozu,soğuk içeceklerle karıştırılarak içilir, özellikle soğuk su, süt, meyve suyu gibi içeceklerle tüketebileceğiniz ürün, buz konularak da daha soğutulabilir.28 gramlık ürün içerisinde 26 gram protein bulunur, ürün, spor yapan kişilerce yağ yakımı için kullanılabilir.


4D Whey Phase % 100 Whey Protein Tozu, kas kütlesi için tasarlanmış protein tozudur.ürünün her ölçeğinde 24 gram protein tozu bulunur. Ayrıca içeriğinde konsantre whey protein, kreatin monohidrat bulunmaktadır. Bu ürün de 300 ml su ve süt içerisinde tüketilebilmektedir. 1 ölçek olarak ilave edilen ürün iyice çalkalanarak tüketilmelidir.


4 Dimension markasına Turuncu Kasa sitesinden ulaşarak sipariş verebilirsiniz.