Bioderma

Bioderma Ürünleri

Kozmetik ve cilt bakım ürünleri konusunda dünyanın en önde gelen firmaları her zaman Avrupa ülkelerinden ve de özellikle Fransız firmaları arasından seçilmiştir. Fransızların kadın ve erkek bakım ürünlerinde tüm dünya tarafından kabul edilen bir yeri vardır. Fransızların ünlü markası Bioderma firması da bu saydığımız özellikleri bünyesinde bulunduran bir markadır. Bioderma firmasını bu kadar özel kılan hem kalitesi hem de güvenilir ürünler sunmasıdır. Dünya üzerinde 60 dan fazla ülkede satış yapan firma köklü geçmişi ile bu başarıyı sağlamaktadır. 

Bioderma firması kullanıcılarının ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda çok çeşitli ürünler ortaya çıkarmaktadır. Her ihtiyaca istek veren çeşitli ürünler arasından seçim yapılarak tüm cilt sorunlarına çözümler üretilmektedir.

Bioderma Sebium serisi karma ve yağlı cilt tipleri için hazırlanan özel bir seridir. Ciltteki tüm hassasiyetler düşünülerek hazırlanan bu seri hem yağlı ve yağlıya dönük cilt tiplerinin kullanımına özel ürünler tasarlamaktadır. Bioderma Sebium ürünleri akne, sivilce ve yağlanma sorunlarında yardımcı ürünler tasarlamaktadır. Ürünleri cildin pH seviyesini korumaya yardımcı nemlendiricilerdir.

Bioderma Sensibio serisi de kuruya dönük ve çok kuru ciltler için üretilmiş ve kuruyan ciltlerin sorunlarına çözüm sağlamaya yardımcıdır. Kuru ciltlerin nem dengesini cildin ihtiyacına göre ayarlamaya yardım eder. 

Bioderma Sebium Global serisi, akneli ve sivilceli cilt tiplerine uygun olarak üretilmiştir. Siyah nokta ve sivilce sorunlarıyla mücadelede yardımcı ürünlerdir.

Bioderma Sebium Foaming Gel ürünleri, karma ve yağlı ciltleri jel kıvamıyla temizlemeye yardımcı sabun içermeyen ürünlerdir. Sabun içermedikleri için cildin nem kaybetmesine ve kurumasına neden olmazlar.

Bioderma Sensibio Ar Cream ürünü ise kızarmaya meyilli hassas ciltler için hazırlanmış bir üründür. Cildi yatıştırmaya yardım eder, kızarıklık oluşmasının engellenmesinde de yardımcıdır. 

Bioderma Sebium Serum serisi; karma ve yağlı ciltlerin yerleşik cilt sorunlarını gidermeye yardım eder. Yağlı ciltler için tasarlanmıştır.

Bioderma Photoderm Spot serisi; güneşe karşı hassas ciltler için üretilmiş olup güneşin zararlı ışınlarına karşı cildi korumaya yardım eder.

Bioderma White serisi; lekeli ciltler düşünülerek üretilmiştir.  Oluşmuş cilt lekelerini gidermeye ve yeni leke oluşumları önlemeye yardım eden bir seridir.

Her cilt tipi ve cilt sorunu için farklı ve etkili çözümler üreten Bioderma ürünleri beğenilerek kullanılmaktadır.

Bioderma Atoderm
Kuru ve atopik ciltlerin kullanımı için tasarlanmış olan bir seridir. Cilt nemini, koruyucu bariyerlerini yitirdiğinde kurur ve bu kuruluk ileri seviyelerde atopik oluşumlar dediğimiz alerjik oluşumlara neden olabilmektedir.
Bioderma Cicabio
Serisinde bulunan bakım ürünleri de günlük hayatta sıklıkla karşılaştığımız kesik, yara ya da ameliyat izleri gibi cilt hasarlarında cildi onarmaya yardımcı olarak geliştirilmişlerdir.
Bioderma Hydrabio
Kuru ciltlerin günlük bakımı için geliştirilmiş olan bir seridir. Cildin ihtiyaç duyacağı nemi kazandırmaya, cildi temizlemeye, korumaya, onarmaya yardımcı, farklı nemlendirici özellikte ürünleri bulunmaktadır.
Bioderma Node Saç Bakım
Kuru ve çok kuru, yıpranmış saçlar için, yağlı ve kepekli saçlar için ve sık yıkanan, saç derisi hassaslaşmış saçlar için kullanıma uygun olarak geliştirilmiş olan bir saç bakım serisidir.
Bioderma Photoderm Güneş
Güneş serisi, güneşin zararlı UVA ve UVB ışınlarına karşı koruma sağlamaya yardımcı olan spf değeri 15 ,30 ve 50+ üzeri olan koruma ürünleri bulunmaktadır.
Bioderma Sebium
Yağlı, akneli, sivilceli ciltlerde sorunları gidermeye yönelik, cilt temizleme, bakım, onarım, yağlanma giderici, yağlı ciltlere özel nemlendirici gibi farklı ihtiyaçlara çözümler sunacak ürünleri bulunmaktadır.
Bioderma Sensibio
Hassas cilt tiplerinin ihtiyaçlarına yönelik ürünler bulunmaktadır, özellikle setler halinde satılan ürünler daha etkili sonuçlar elde etmenize yardım edecektir.
Bioderma White Objective
Ciltte pek çok nedenle oluşan lekelenmelere çözüm bulmanıza yardım edecek ürünler bulunmaktadır.
Bioderma Setler
Farklı cilt tiplerinin ihtiyaçlarına yönelik farklı çözümler geliştiren geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Bioderma setler sayesinde bir çok ürünü daha uygun fiyata alabilirsiniz.
Bioderma ABCDerm Ato+ Cleansing Milk
% 15 İNDİRİMLİ ÜRÜN
42,08
Bioderma ABCDerm Ato+ Emollient Balm 200 ml
% 30 İNDİRİMLİ ÜRÜN
55,65
Bioderma ABCDerm Change Intensive Cream
% 30 İNDİRİMLİ ÜRÜN
31,15
Bioderma Abcderm Change Preventive 75ml
% 50 İNDİRİMLİ ÜRÜN
22,25
Bioderma ABCDerm Cleansing Milk
% 15 İNDİRİMLİ ÜRÜN
42,08
Bioderma ABCDerm Cleansing Mousse
% 15 İNDİRİMLİ ÜRÜN
42,08
Bioderma Abcderm Cold Cream Body 200ml
% 35 İNDİRİMLİ ÜRÜN
41,93
Bioderma ABCDerm Cold Cream Face
% 30 İNDİRİMLİ ÜRÜN
22,75
Bioderma ABCDerm Detangler
% 20 İNDİRİMLİ ÜRÜN
31,60
Bioderma ABCDerm Foaming Cleanser 200 ml
% 55 İNDİRİMLİ ÜRÜN
17,78
Bioderma ABCDerm Gentle Shampoo
% 30 İNDİRİMLİ ÜRÜN
27,65
Bioderma ABCDerm H2O Dermatological Wipes
% 15 İNDİRİMLİ ÜRÜN
29,33
Bioderma ABCDerm H2O Solution Micellaire 100 ml
% 47 İNDİRİMLİ ÜRÜN
12,95
Bioderma ABCDerm Moisturising Milk
% 30 İNDİRİMLİ ÜRÜN
34,65
Bioderma ABCDerm Relaxing Oil
% 50 İNDİRİMLİ ÜRÜN
29,75
Bioderma Atoderm Cream 200 ml Tüp
% 40 İNDİRİMLİ ÜRÜN
35,94
Bioderma Atoderm Gel Douche Gentle Shower Gel
% 25 İNDİRİMLİ ÜRÜN
35,18
Bioderma Atoderm Lip Balm
% 30 İNDİRİMLİ ÜRÜN
17,15
Bioderma Atoderm Lip Stick
% 35 İNDİRİMLİ ÜRÜN
16,19
Bioderma Atoderm Mains Hand Cream
% 40 İNDİRİMLİ ÜRÜN
14,94
Bioderma Atoderm Nutrition Cream
% 30 İNDİRİMLİ ÜRÜN
24,43
Bioderma Atoderm PO Zinc Cream
% 30 İNDİRİMLİ ÜRÜN
48,93Bu site, IdeaSoft®AkıllıE-ticaret Sistemi ile hazırlanmıştır.