Bioderma

Bioderma Ürünleri

Dünyada 60'tan fazla ülkede satışı yapılan Bioderma markası, ürünlerinin çeşitliliği, kalitesi ve etkileri sayesinde her geçen gün hızla büyümektedir.

Fransa Lyon'da merkezi bulunan firma, uzman doktorlar, dermatoloji uzmanları, bilim adamları tarafından çalışmalar yapılan dermatoloji laboratuvarlarına sahiptir.
Bioderma, size her zaman en iyi sonucu sunmaya çalışmaktadır.bioderma
Bioderma ürünleri, farklı cilt tiplerinin pek çok ihtiyacı olduğunu gözlemleyerek buna uygun ürün çeşitliliği sunmakta ve böylelikle en iyi sonucu elde etmeyi hedeflemektedir, ayrıca insanların cilt tiplerini tanımalarına da olanak yaratmaktadır.


Bioderma Sensibio serisi, hassas cilt yapısına sahip olan kişiler için tasarlanmıştır. Bu tip ciltler farklı bir temizleme, bakım, nemlendiren ve korumaya ihtiyaç duyarlar ve uygun olmayan ürünler kullanıldığında cilt ciddi hasar oluşumlarına maruz kalabilir.

Bioderma Sensibio H2O, hassas yapıda olan ciltleri temizlemeniz için tasarlanmış bir misel solüsyondur. Ciltteki yağ fazlası, kir ve makyajı nazik bir şekilde temizlemeye ve cildi yatıştırmaya yardım eder.

Bioderma Sensibio Ar Cream, hassasiyeti yanı sıra buna bağlı kızarıklık sorunu yaşayan ciltler için tasarlanmıştır. Parfüm içermeyen formülü ile hassasiyeti rahatlatarak cildi nemlendirmeye ve kızarıklıklarda yatışma sağlamaya yardımcıdır.

Bioderma Sebium serisinde yer alan ürünler de akneye eğilimli, yağlı ve karma ciltlerde temizleme ve bakım sağlamaya yardımcı olmak için tasarlanmıştır.
Bu tip ciltlerin bakımı da oldukça zordur, yanlış kullanılan ürünler cilt problemlerine neden olabilir. Sebium serisi ciltteki doğal yağlanmayı dengelemeye yardımcı olur ve cilde canlılık, berraklık vermek için çalışır.

Bioderma Sebium Foaming Gel, Sabun ve renklendirici içermeyen ürünün rengi doğal olarak elde edilmiştir. Yağlı ve karma cildi kir, yağ fazlası ve makyajdan yumuşak bir şekilde temizlemeye yardım eder. Cildinizi kurutmadan temizleyerek denge sağlamaya ve cildin nefes alarak canlanmasına yardım eder.


Bioderma Sebium Global, akne ve sivilce sorunu görülen yağlı ciltler için tasarlanmış, ciltte yağ dengesi sağlamaya yardımcı bir kremdir. Siyah noktalarda ve kızarıklıklarda düzelme sağlamaya yardımcıdır. Ciltteki yağ kalitesini düzgünleştirmeye yardımcıdır. Makyaj tabanı olarak kullanıma da uygundur.

bioderma
Bioderma Sebium Serum, yağlı ve karma ciltte yerleşmiş cilt kusurları, siyah noktalar üzerinde yoğun etki sağlamaya yardım eder.
Ciltte peeling etkisi göstererek ölü hücreleri arındırır ve pürüzleri, siyah noktaları gidermeye yardım eder. Cildinizde yeniden sağlıklı ve düzgün görünüm sağlamanız için yardım eder.

Bioderma Photoderm Serisi, de yine cilt tipinize yönelik seçebileceğiniz güneş öncesi ve sonrası bakım ürünlerinden oluşmaktadır.
Cildinizin yapısına uygun olarak seçebileceğiniz güneş koruyucular cildinizi zararlı güneş ışınlarından korurken, cilt sorunlarınıza karşı etki sağlamaya da yardım eder. Renkli forma sahip olan ürünler aynı zamanda cildinizin daha düzgün görünmesini de destekler.


Bioderma White Objective serisinde yar alan ürünler, leke sorunu yaşayan ciltlerde aydınlanma ve bakım etkisi sağlamaya yardımcıdır. Lekeli ciltlere özel temizleme ürünleri, nemlendirici, güneş koruyucu içeren kremler, serumlar bulunmaktadır.

Bioderma ABC Derm serisinde de çocuk cildine özel tasarlanmış, şampuan, nemlendiriciler, pişik ve güneş kremi gibi ürünler bulunmaktadır.

 


Bioderma Atoderm
Kuru ve atopik ciltlerin kullanımı için tasarlanmış olan bir seridir. Cilt nemini, koruyucu bariyerlerini yitirdiğinde kurur ve bu kuruluk ileri seviyelerde atopik oluşumlar dediğimiz alerjik oluşumlara neden olabilmektedir.
Bioderma Cicabio
Serisinde bulunan bakım ürünleri de günlük hayatta sıklıkla karşılaştığımız kesik, yara ya da ameliyat izleri gibi cilt hasarlarında cildi onarmaya yardımcı olarak geliştirilmişlerdir.
Bioderma Hydrabio
Kuru ciltlerin günlük bakımı için geliştirilmiş olan bir seridir. Cildin ihtiyaç duyacağı nemi kazandırmaya, cildi temizlemeye, korumaya, onarmaya yardımcı, farklı nemlendirici özellikte ürünleri bulunmaktadır.
Bioderma Node Saç Bakım
Kuru ve çok kuru, yıpranmış saçlar için, yağlı ve kepekli saçlar için ve sık yıkanan, saç derisi hassaslaşmış saçlar için kullanıma uygun olarak geliştirilmiş olan bir saç bakım serisidir.
Bioderma Photoderm Güneş
Güneş serisi, güneşin zararlı UVA ve UVB ışınlarına karşı koruma sağlamaya yardımcı olan spf değeri 15 ,30 ve 50+ üzeri olan koruma ürünleri bulunmaktadır.
Bioderma Sebium
Yağlı, akneli, sivilceli ciltlerde sorunları gidermeye yönelik, cilt temizleme, bakım, onarım, yağlanma giderici, yağlı ciltlere özel nemlendirici gibi farklı ihtiyaçlara çözümler sunacak ürünleri bulunmaktadır.
Bioderma Sensibio
Hassas cilt tiplerinin ihtiyaçlarına yönelik ürünler bulunmaktadır, özellikle setler halinde satılan ürünler daha etkili sonuçlar elde etmenize yardım edecektir.
Bioderma White Objective
Ciltte pek çok nedenle oluşan lekelenmelere çözüm bulmanıza yardım edecek ürünler bulunmaktadır.
Bioderma Setler
Farklı cilt tiplerinin ihtiyaçlarına yönelik farklı çözümler geliştiren geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Bioderma setler sayesinde bir çok ürünü daha uygun fiyata alabilirsiniz.
Bioderma ABCDerm Ato+ Cleansing Cream
% 30 İNDİRİMLİ ÜRÜN
41,65
Bioderma ABCDerm Ato+ Cleansing Milk
% 15 İNDİRİMLİ ÜRÜN
42,07
Bioderma ABCDerm Ato+ Emollient Balm 200 ml
% 30 İNDİRİMLİ ÜRÜN
57,75
Bioderma ABCDerm Change Intensive Cream
% 30 İNDİRİMLİ ÜRÜN
34,65
Bioderma Abcderm Change Preventive 75ml
% 50 İNDİRİMLİ ÜRÜN
24,75
Bioderma ABCDerm Cleansing Milk
% 15 İNDİRİMLİ ÜRÜN
42,07
Bioderma Abcderm Cold Cream Body 200ml
% 30 İNDİRİMLİ ÜRÜN
48,65
Bioderma ABCDerm Cold Cream Face
% 30 İNDİRİMLİ ÜRÜN
24,15
Bioderma ABCDerm Detangler
% 20 İNDİRİMLİ ÜRÜN
34,00
Bioderma ABCDerm Foaming Cleanser 200 ml
% 50 İNDİRİMLİ ÜRÜN
21,25
Bioderma ABCDerm Gentle Shampoo
% 30 İNDİRİMLİ ÜRÜN
29,75
Bioderma ABCDerm H2O Dermatological Wipes
% 15 İNDİRİMLİ ÜRÜN
33,57
Bioderma ABCDerm H2O Solution Micellaire 100 ml
% 50 İNDİRİMLİ ÜRÜN
12,25
Bioderma ABCDerm Moisturising Milk
% 30 İNDİRİMLİ ÜRÜN
34,65
Bioderma ABCDerm Relaxing Oil
% 40 İNDİRİMLİ ÜRÜN
35,70
Bioderma Atoderm Cream 200 ml Tüp
% 40 İNDİRİMLİ ÜRÜN
37,74
Bioderma Atoderm Gel Douche Gentle Shower Gel
% 30 İNDİRİMLİ ÜRÜN
34,93
Bioderma Atoderm Lip Balm
% 30 İNDİRİMLİ ÜRÜN
20,93
Bioderma Atoderm Lip Stick
% 30 İNDİRİMLİ ÜRÜN
20,93
Bioderma Atoderm Mains Hand Cream
% 35 İNDİRİMLİ ÜRÜN
19,43
Bioderma Atoderm Nutrition Cream
% 30 İNDİRİMLİ ÜRÜN
26,53
Bioderma Atoderm PO Zinc Cream
% 25 İNDİRİMLİ ÜRÜN
52,42IdeaSoft® | IdeaSoft Akıllı E-ticaret Yazılımları ile hazırlanmıştır.