Chicco Teddy Ayıcık Birlikte Sayalım
Chicco Teddy Ayıcık Birlikte Sayalım
Chicco Teddy Ayıcık Birlikte Sayalım
Kategori :

Oyuncaklar

Marka : Chicco
Stok Kodu : 2346
Ürün Adı :

Chicco Teddy Ayıcık Birlikte Sayalım

: 76,19 TL + KDV
Fiyat :
89,90 TL
(719.196 Puan)
İndirimli : 71,92 TL
Adet :
8,62 TL den başlayan taksitlerle!!

Ürünlerimizin Son Kullanma Tarihleri Minimum 1 Yıldır. Ürünlerimizin Hepsi Orjinal Olup Size Fatura İle Ulaşmaktadır.

Kargo Ücreti Türkiye'nin Heryerine 3,95 TL 'dir

DDF ve YAŞLANMA KARŞITI Kampanyalarında Kargo Ücretsiz 'dir
Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş FriendFeed'de Paylaş Google Favorilere Ekle Yahoo! Favorilere Ekle Pinterest'de Paylaş

Chicco Teddy Ayıcık Birlikte Sayalım :


 Chicco Teddy Ayıcık Birlikte Sayalım :

Bebeğinizin 6. Ayından itibaren oynayabileceği sevimli ayıcık  İngilizce ve Türkçe konuşarak sayıları, renkleri, meyve ve hayvan isimlerini  öğretirken eğlenceli şarkıları ile de bebeğinizi keyiflendirmeye yardımcı olacaktır.


Karnında bulunan renkli düğmelere basıldığı zaman aktivitelerine başlayan ayıcık, ayak ve ellerine basıldığı  zaman  eğlenceli şarkılar söylemeye başlayacaktır.

Teddy ayıcığın neşeli önlüğü üzerinde bir kırmızı elma, üç tavşancık ve iki tane de arıcık bulunur.


Çeşitli renkleri, sayı saymayı öğretir  ve çeşitli meyve isimleri ile hayvan isimlerini öğretmeye yardımcı olur ve çocuk şarkıları söyler.

Sevimli Teddy ayıcığın söylediği neşeli şarkılar ile bebek neşelenir.


Üstelik bu konuşan sevimli ayıcık karakteri, ters çevrildiği zaman gülüyor ve konuşuyor.

Ellerine ve ayaklarına basıldığında neşeli şarkılar söyleyen bu ayıcık, bebeğinizin yumuşacık ve neşeli oyun arkadaşı olacak.


Oyunlar ve oyuncaklar bebeğin gelişiminde olumlu katkılarda bulunmaktadır, bir bebeğin gelişirken beslenme, korunma ve sevgi ihtiyacının yanında en önemli ihtiyaçlarından biri de oyun ve oyuncaklardır.

Gelişimine destek veren, eğitici ve eğlendirici oyuncakları tercih ederek, zihinsel ve fiziksel becerilerini arttırmada katkıda bulunabilirsiniz.


Chicco Teddy Ayıcık Birlikte Sayalım :


Chicco bebeğin doğumundan itibaren  ihtiyacı olan pek çok ürünü tasarlayarak anne ve babaların yardımcısı olmak üzere bebekleriniz için  sunmaktadır

Chicco markası, çocukların ihtiyaçlarını, en iyi şekilde karşılayabilmek amacıyla, özellikle yeni doğmuş bebeklere yönelik, gıda ve tıp alanı hariç, her türlü ihtiyaç için çok çeşitli ürünler geliştirmiştir.


Dünyada bir çok ülkede beğenilerek kullanılan ve en çok tercih edilen markalardan olmayı başarmış Chicco, bebeğinizi eğlendirecek ve gelişimine olumlu katkılar sağlayabilecek oyuncak çeşitleri de  tasarlamaktadır.Chicco Teddy Ayıcık Birlikte Sayalım, Turuncu Kasa’da satılan uygun fiyatlı bir üründür. Sitemizde ucuz fiyatlar ve geniş bir ürün çeşitliliği bulunmaktadır.

 

 

Bu ürün 5.0 puan almış, 3
kişi tarafından değerlendirilmiştir.
Etiketler:
KapatIdeaSoft® | IdeaSoft Akıllı E-ticaret Yazılımları ile hazırlanmıştır.