ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Aerochamber Mavi Renk 5 Yaş Üstü Çocuk ve Yetişkinler İçin

10104

Markası : Aerochamber

0 Item Items

Bu sayfada indirimli fiyata satılan Aerochamber Mavi Renk, 5 Yaş Üstü Çocuk ve Yetişkinler için tasarlanmış olan üründür,  rahatlıkla solunmasını sağlamaya yardımcıdır.

Daha fazla detay

107.00 TL KDV DAHİL

96.3 TL KDV DAHİL

10% indirim

- +

0
1

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 962 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 962 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.96 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 3,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Aerochamber Mavi Renk 5 Yaş Üstü Çocuk ve Yetişkinler İçin :

Aerochamber

Marka Adı : AeroChamber

Ürün Adı : AeroChamber Mavi Renk 5 Yaş Üstü Çocuk ve Yetişkinler İçin

Ürün Miktarı : 1 adet

Ürün Özellikleri : 

Temizlenmesi, kullanması kolaydır. Lateks içermez, ağıza acıtmadan oturarak rahat ve konforlu kullanım imkanı sağlamaya yardım eder.

Havada kalan zerreciklerin en etkili şekilde rahatlıkla solunmasına ve soluğun da rahatlıkla verilmesini sağlamaya imkan sağlar.

Sonuç : Rahat ve konforlu kullanım

Kullanım Şekli : Yüze iyice oturtularak derin nefes alınır.

Ürünün farklı yaş gruplarına özel çeşitleri de bulunmaktadır.

Aerochamber

Aerochamber Mavi Renk 5 Yaş Üstü Çocuk ve Yetişkinler İçinolan ürün, size rahat kullanım sağlamaya yardım edecektir. İlacın havada asılı kalmasını sağlamaya yardım eden özelliği ile daha iyi etki elde etmenizi sağlamaya yardım edecektir.

Temizlerken kimyasallar kullanılmamalıdır.

Ürünün farklı yaş grupları için farklı renklerde seçenekleri de bulunur.

Aerochamber Mavi Renk 5 Yaş Üstü Çocuk ve Yetişkinler İçin,Turuncu Kasa’da satılmakta olan ve ucuz fiyata sahip olan bir üründür.