ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

30 TL Üzeri Kargo Bedava

Sonbahar

3 Al 2 Öde

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Kredi Kartı Hakkında

Aerochamber Sarı Renk 1 - 5 Yaş Arası Çocuklar İçin

10101

Markası : Aerochamber

0 Item Items

İndirimli fiyatı ile bu sayfadan sipariş verebileceğiniz Aerochamber Sarı Renk 1 - 5 Yaş Arası Çocuklar İçin, gaz ve sprey şeklinde olarak, solunarak alınması gereken ürünlerin rahat kullanımı için tasarlanmış olan bir üründür.

Daha fazla detay

107 TL

- +

Kazanacağınız puan 1070 tupara Toplam tutarı: 1.07 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Aerochamber Sarı Renk 1 - 5 Yaş Arası Çocuklar İçin :

Aerohamber

Marka Adı : AeroChamber

Ürün Adı : Aerochamber Sarı Renk 1 - 5 Yaş Arası Çocuklar İçin

Ürün Miktarı : 1 adet

Ürün Özellikleri :

İlacın dışarı çıkmasını gidermeye yardımcı şekilde yüze düzgün bir şekilde oturabilecek formdadır ve yumuşak özelliğe sahiptir.

Temizlenmesi, kullanması kolaydır. Lateks içermeyen ürün,dayanıklıdır.

Havada tuttuğu zerreciklerinin etkili ve rahat bir şekilde çocuk tarafından solunmasına ve valf sistemi ile soluğun da rahatlıkla verilmesini sağlamaya yardım eder.

Çocuklar için tasarlanmış olan ürün, yumuşak formu ile yüzüne iyice oturmaktadır.

Sonuç : Rahat ve konforlu kullanım . Solunum yolu ile ilgili nefes yolu ile alınması gereken rahat ve etkili bir şekilde almayı kolaylaştırmaya yardım eder.

Kullanım Şekli : Çocuğun yüzüne oturtularak derin nefes alınması ile kullanıma yardım eder.

Aerohamber

Aerochamber Sarı Renk 1 - 5 Yaş Arası Çocuklar İçinolan ürün bu yaş grubunda olan çocukların ilacı daha rahat solumasına yardımedebilmek için tasarlanmıştır.

Ürünün farklı yaş gruplarına özel farklı çeşitleri bulunmaktadır.

Yetişkinlere ve 5 yaş üzeri çocuklara özel mavi renkli, 0-18 ay bebeklere özel Turuncu Renkli ve 1-5 yaş arası çocuklar için sarı renkli çeşitleri vardır.

Uygun yaş grubuna göre seçeceğiniz ürün yüze daha rahat uyum sağlamaya ve işinizi kolaylaştırmaya yardımcı olacaktır.

Ürünü, kucağınıza sırtı size dönük olacak şekilde oturttuğunuz çocuğunuzun ellerini bir elinizin yardımı ile tutarak ve diğer elinizle ürünü çocuğun yüzünde tutarak nefes almasını sağlamaya yardımcı olabilirsiniz.

Aerochamber Sarı Renk 1 - 5 Yaş Arası Çocuklar İçin, TuruncuKasa’da satılan ve ucuz fiyata sahip olan bir üründür.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler