Filtre

Kategori

Seçimi sıfırla

ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Güneş Ürünleri ve Kremleri

3 Al 2 Öde Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Kampanyalar

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Animal Nitro

Animal Nitro :

Vücut tıpkı bir makine gibi çalışır ve düzgün çalışması için de vitamin, mineral gibi takviyelere ihtiyacı bulunur. Vücudun sağlıklı işleyişi için gerekli maddelerin bazıları vücut tarafından üretilir, bazıları doğal besinler yolu ile alınır bazı ihtiyaçları ise sadece takviye ürünlerle vücuda kazandırılır.

Günümüzde insanlar daha bakımlı, sağlıklarına daha fazla dikkat etmektedir. Bu nedenle spora verilen önem artmaktadır. Spor, sağlıklı yaşamın ilk şartlarından biridir. Vücudun düzenli hareketleri ile eklemler, kaslar sürekli olarak çalışarak güçlenir.

Ancak yapılan spor türleri ve bu sporlar için harcanan güç, kasların çalışması farklılık göstermektedir.

Bazı spor çalışmaları diğerlerine göre kasları, eklemleri daha fazla zorlayıcı niteliktedir. Bu nedenle beslenme şekilleri de daha farklı olmalıdır. Sporcuların beslenmesi spor yapmayan insanlara göre de farklılık göstermelidir, çünkü harcanan enerji çok daha fazladır.

Animal nitro, sporcu ürünüdür. Kas yapmak için çalışmalar yapan kişiler için uygundur. Kas yapımında rol oynayan esansiyel amino asitlerden oluşmaktadır.

Spor ve antrenmanlardan sonra animal nitro kullanılabilir. Protein tozu kullananlar animal nitro içtikten 45-50 dakika kadar sonra protein tozu almalıdır.

Turuncu Kasa sitesinde animal nitro bulunmaktadır. Sporcu ürün çeşitlerine bu sayfadan ulaşarak kolayca satın alabilirsiniz.

1 ürün bulundu