Filtre

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

3 Al 2 Öde Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

anne bebek hamile giyim

Anne Bebek Hamile Giyim :

Hamile olduğunuzu öğrendiğiniz an heyecanlanır ve minik bebeğinize bir şeyler almak istersiniz. Bebekler hızlı büyürler ve ihtiyaçları da oldukça fazladır. Bu nedenle de üzerine aldığınız kıyafetler pek yeterli gelmez, sık sık alışveriş yapmak zorunda kalırsınız. Hamile kaldığınızda sizin de değişecek olan vücudunuza uygun giysiler giymeniz gerekmektedir. Daha rahat ve büyüyen karnınıza uyum sağlayacak giysileri tercih etmeniz gerekir.

Eğer hamileliğiniz de biraz zorlu geçiyorsa alışverişe fazla zaman ayıramazsınız. Çok sıcaklarda ya da karda gezinmek de pek kolay değildir. Turuncu Kasa sitesinde anne adayları için de pek çok Hamile giyim seçenekleri bulunmaktadır. Fazla dolaşmanıza gerek kalmadan istediğiniz hamile giyim ürününe kolayca ulaşarak sadece oturduğunuz yerden sipariş verebilir ve kapınızda teslim alabilirsiniz. Üstelik uygun fiyatlarla.

Hamile giyim, hamile iç çamaşırları ya da annelere özel emzirme sütyen ve emzirme atleti çeşitlerini de Turuncu Kasa’da bulabilirsiniz.

Anne adaylarının işi artık çok kolay, bebeğiniz için ihtiyaç duyabileceğiniz ürün çeşitlerini Turuncu Kasa’da bulabilir ve bebek giyimi seçeneklerinden de beğendiklerinizi sipariş edebilirsiniz.

Bebeğinizin ilk doğduğu an giydirebileceğiniz bebek body, pijama, çorap, şapka ya da hastane çıkışı takımlar, tulumlar, yelekler gibi pek çok kıyafet seçeneği bulunmaktadır. Bebeğinizin içinde bulunduğu ay ya da yaşa uygun olarak, dilediğiniz desenlerdeki ürünleri seçebilir ve kolayca, oturduğunuz yerden zahmetsizce alışverişin tadını çıkartabilirsiniz.

Yeni bebeğiniz olduğunda bebekle birlikte alışveriş yapmak zor olabilir bu durumlarda da Anne Bebek ve Hamile Giyim kategorisinde yer alan ürünleri inceleyerek ihtiyacınız olanları seçebilir ve uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Bebeğinizle vakit geçirirken, bebeğiniz uyduğunda ürünleri inceleyerek alışverişinizi evinizden rahatlıkla yapabilirsiniz.

Bebekler kusabilir, terler, hızlı büyür, üzerlerine yemek ya da içecek dökerler bu nedenle üstlerinin sık sık değişmesi gerekir bu nedenle de kıyafet ihtiyaçları da sandığınızdan biraz fazladır.

Özel bir yere gideceksiniz ama bebeğinizin yeni ve sizin zevkinize uygun, şık bir kıyafeti yok, yeni bir şeyler almak istiyorsunuz ancak buna ayıracak, çarşıda dolaşacak zamanınız yok, bu gibi durumlarda da Turuncu Kasa sayfalarından Anne Bebek ve Hamile Giyim kategorisinde yer alan ürünleri inceleyerek sipariş verebilir ve uygun fiyatlarla alışveriş yapabilirsiniz.