Ürün Filitresi

Kategoriye Göre

Seçimi sıfırla

Markaya Göre

Fiyat Aralığı

31 - 36 TL

ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

3 Al 2 Öde Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Anne Giyim

Anne Giyim :

Anne olduktan sonra hayatınızda pek çok değişiklik yaşayacaksınız. Zor ama güzel olan bu değişimlere zamanla alışacaksınız.

Annelerin değişim hem fiziksel hem de ruhsal olarak hamilelik döneminde başlar. Hamileyken değişen hormonlar sizi daha sinirli, daha duygusal yapabilir ayrıca aldığınız kilolar da giysilerinizin değişme vakti geldiğini gösterecektir. Hamilelerin daha rahat kıyafetler giymesi gerekir, bu şekilde özellikle şişen karın ve göğüslerde baskı olmaz ve hamile kişi kendini daha rahat hisseder.

Hem hamile hem de şık olabilirsiniz. Hamilelere göre tasarlanmış pek çok kıyafet seçeneği ile kendi tarzınızı yakalayabilirsiniz. Ayrıca hamilelik de başka ihtiyaçlarınız da olabilir, örneğin hamilelerin daha rahat uyuması için tasarlanmış karın bölgesini desteklemeye yardımcı minderleri kullanabilirsiniz.

Anne giyim için oldukça önemli, geleneksel ve güzel bir aksesuar da doğumdan sonra takılan kurdelelerdir. Annenin başına takılan bu kurdele çeşitleri taç olarak da bulunmaktadır ve kullanımı da daha kolaydır.

Bebeğinizi emzirirken ihtiyaç duyabileceğiniz emzirme minderleri, emzirme örtüleri de annelik döneminde size kolaylık sağlamaya yardımcı olabilir. Bu ve bunlar gibi pek çok ürün çeşidi anne ve bebek ürünleri kategorisinde yer almaktadır.

Anne giyim için en önemli ürünlerden biri de iç çamaşır seçimidir. Özellikle emzirme döneminde her türlü sutyen ya da atleti kullanamazsınız. Sürekli ıslak kalan meme uçları için daha pamuklu, rahat ve bebeğinizi kolayca emzirebileceğiniz bir ürün tercih etmelisiniz. Bu nedenle emziren anneler için özel olarak hazırlanmış, askılarından kopçalı bir şekilde açılıp kapanabilen ürünler tercih edilebilir. Emzirme sütyeni ve emzirme atletini buradan bulabilirsiniz.

Anne giyim hamilelik döneminde ve doğumdan sonra farklı ihtiyaçlarınız düşünülerek hazırlanmış kıyafet ve aksesuarlardan oluşmaktadır.

Siz de ihtiyacınıza ve zevkinize uygun olan ürünleri tercih ederek Turuncu Kasa’dan siparişinizi verebilir ve ucuz fiyatlarla kapınızda ürünlerinizi teslim alabilirsiniz.

Anne giyim çeşitleri ile hem hamileyken hem de anne olduktan sonra kendi tarzınızı bulun ve uygun aksesuar çeşitleri ile bebeğinizi büyütürken konfor sağlayın.

Emzirme yastığı çeşitleri ile anneler daha rahat bir pozisyonda bebeklerini besleyebildikleri için hem anne hem bebek rahat edecek, bebeğiniz huzur içinde kucağınızda beslenebilecektir.

12 ürün bulundu