ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

3 Al 2 Öde Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Axe Edt Click 100ml Erkek Parfümü

8119

Markası : Axe

0 Item Items

Kokunuzla iz bırakmanızı sağlayacak, Axe Edt Click 100ml Erkek Parfümü nü, sayfamızdan uygun fiyata satın alarak, hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Daha fazla detay

29.87 TL KDV DAHİL

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 298 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 298 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.30 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 3,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Axe Edt Click 100ml Erkek Parfümü :

Axe Edt Click 100ml Erkek Parfümü :

Axe için tasarlanan her ürün uzman Unilever ekipleriyle çalışılarak ve kullanılan her aroma kadınlar üzerinde test edilerek ortaya çıkartılıyor.

Günümüzün kendine özenle bakan, spor yapan, dengeli beslenenve harika kokan erkekleri kadınlar tarafından beğeniliyor.

Kokunuzla iz bırakın ve farkınızı hissettirin.

Parfüm, kompoze esanslar, naturel bazlı uçucu özellikteki yağlar ve organik ve kimyasal maddelerin karıştırılmasıyla oluşan sentetik özellikli ve güzel koku verici maddelerdir.

Parfümün tarihçesi, Mezopotamya, Mısır ve Çin 'e kadar dayanmaktadır.

Latince'den gelen parfüm sözcüğü, aslında Dumandan çıkan anlamında olan perfume sözcüğünden türemiş bir kelimedir.

Parfümler, deodorant ve rollon ürünlerinden çok daha kalıcı ve yoğun kokulara sahip olurlar.

Axe Edt Click 100ml Erkek Parfümü :

Bu sebeple daha fazla kalıcılık ve daha fark edilebilir kokular isteyen kişilerin tercihi parfüm olmaktadır.

Axe, deodorant, duş jeli, şampuan, saç şekillendirici, aftershave, parfüm ürünleri gibi çeşitlere sahiptir. Her zaman yenilikçi imajıyla öncü olmuştur.

Birbirinden farklı, kışkırtıcı kokulara sahip şık dizayn edilmiş ürünleri vardır. 1983'de Fransa'da satışa çıkan bir marka olan Axe,60dan fazla ülkede kullanılıyor. İlgi çekici reklamları ile birçok kitleye ulaşarak kadınları etkileyen ve iddialı bir erkek imajı yaratmak için çalışıyor.

Güzel kokmak bakımlı olmanın bir ölçütüdür ve insana ruhsal olarak da kendini iyi hissettirir ve güven verir.

Parfümler, deodorant ve rollonlara göre çok daha kalıcı ve yoğun bir etki göstererek çarpıcı bir koku yaymanıza yardım ederler.