ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

3 Al 2 Öde Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Axe Vice Deodorant

8111

Markası : Axe

0 Item Items

Günün her saati yanınızda taşıyarak, ihtiyaç hissettiğiniz her an kullanabileceğiniz, Axe Vice Deodorantı, hemen kullanmaya başlamak için, bu sayfadan avantajlı fiyat seçeneği ile sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

15 TL KDV DAHİL

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 150 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 150 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.15 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 3,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Axe Vice Deodorant :

Axe Vice Deodorant :

Çarpıcı Axe etkisine ait farklı bir koku.

Her Axe farklı bir kokuya sahiptir, hem kalıcı ve çekici kokan,hem de ter kokunuzu engelleyecek bir ürün.

Temiz vücudunuza uygulayarak daha uzun süreli bir etki sağlayabilirsiniz.

Günün her saati yanınızda taşıyarak, ihtiyaç hissettiğiniz her an kullanabilirsiniz.

Terkokusu kişiyi çevresinden uzaklaştırmaya ve özgüven kaybına neden olabilmektedir.

Deodorant, rollon tarzı ürünler ter kokusuna karşı koruma sağlarken değişik kokuları ile de gün boyu güzel kokmanızı sağlamaya yardım eder.

Axe, deodorant, duş jeli, şampuan, saç şekillendirici, aftershave, parfüm ürünleri gibi çeşitlere sahiptir. Her zaman yenilikçi imajıyla öncü olmuştur. Her ürününün sahip olduğuharika ve çarpıcı kokularıyla, etkileriyle hep lider olmayı başarmıştır.

1983'de Fransa'da satışa çıkan bir marka olan Axe, 60’tan fazla ülkede kullanılmaktadır

Axe Vice Deodorant :

Çarpıcı kokusuyla günün her saati kullanarak tazelenmenize yardım edecektir.

Unilever markasına ait olan bir deodorant markası olan Axe yenilikçi koku ve formlarıyla kadınları çeken ve etkileyen bir koku markası olarak piyasaya sunulmuş, sürekli yeni ürünleri ile daha geniş kitlelere hitap etmeye başlamıştır.

Günümüzün modern ve çağdaş erkeği eskiye göre çok daha bakımlı ve iddialı. Axe ürünleri de bu bakımlarda ve iddianızda hep yardımcınız olacaktır.

Her ürünü özel olarak test edilerek denenen ve kullanılan her aromanın kadınlar üzerindeki etkileri incelenen bir serinin üyesidir.

Axe, kadınlar karşısında oldukça iddialı duruş sergileyen, etkileyici erkeklerin kokusu olarak piyasaya sunulmaktadır ve uzman burunlar kokuları denemektedir.

Kalıcı, çarpıcı etkileriyle siz de deneyin.

Axe Vice Deodorant, Turuncu Kasa’da satılan ve ucuz fiyata sahip olan bir üründür.