ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Babe Pediatrik Nemlendirici Yüz Kremi 50ml

16433

Markası : Babe

12 Item Items

Çocuklarınız için güvenle kullanabileceğiniz, Babe Pediatrik Nemlendirici Yüz Kremini, uygun fiyata satın almak için, sayfamızdaki indirim fırsatlarını takip edebilirsiniz.

Daha fazla detay

89.50 TL KDV DAHİL

53.7 TL KDV DAHİL

40% indirim

- +

0
1

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 537 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 537 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.54 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Babe Pediatrik Nemlendirici Yüz Kremi 50ml :

Babe Pediatrik Nemlendirici Yüz Kremi 50ml :

Bebeğinizin hassas cildine özel olarak geliştirilmiş olan Babe nemlendirici yüz kremi, bebeğin cildini nemlendirerek rahatlama sağlamaya yardım eder.

Hipoalerjenik olan ürün, paraben içermez.

Bebeklerin cildi ince yapıdadır ve yetişkinlere göre daha azyağlıdır, bu da cildin dış etkenlere karşı daha savunmasız kalmasına neden olabilir.

Bebeğin sürekli açıkta kalan yüzü, tükürük, rüzgar, güneş soğuk ya da sıcak havalardan kolayca etkilenerek kurur ve bu kuruluk önlem alınmadığında atopik oluşumlara ya da ciddi cilt hasarlarının oluşmasına neden olabilir.

Babe Pediatrik Nemlendirici Yüz Kremi, bebeğinizin cildi tarafından kolayca emilir ve cildi nazik bir şekilde besleyerek koruyucu bariyerlerini güçlendirmeye, onarmaya yardım ederek yumuşaklık kazandırır.

Çocuklarımız bizim için her şeyden değerlidir ve onları tüm zararlardan, kötülüklerden korumaya çalışırız. Çocuğun hassas cildini de zararlı oluşumlardan ve tahrişten korumak için uygun bir ürünle beslemeli, nemlendirmeliyiz.

Babe Pediatrik Nemlendirici Yüz Kremi, bebeğin hassas yüzünde kullanarak cildini yumuşacık yapacak, ciltte rahatlama ve yatışma sağlayarak kuruluk sebebiyle oluşan kaşıntı ve hassasiyeti gidermeye yardım edecektir.

Bazen kuru cilt bebekte kaşıntı yapar ve derdini anlatamayan bebeğiniz huzursuz bir şekilde ağlar.

Uygun bir ürün kullanarak cildinin bakımı yapılmalıdır.

Cildin dış etkenlerden korunması için lipitlerden oluşan bir bariyere ihtiyacı vardır.

Babe Pediatrik Nemlendirici Yüz Kremi 50ml :

Bu lipitler azalmaya başladığında cilt savunmasız kalır. Doğal lipitlerin yeniden oluşması zordur. Mutlaka dışarıdan destek alınarak lipitlerin yeniden oluşması ve korunması sağlanmalıdır. Kuruyan cilt, kaşınmaya başlar, kaşındıkça tahriş olur ve gittikçe kötüleşir. Kuruluğu giderilmeyen cilt gittikçe daha fazla kurur ve alerjik oluşumlar görülebilir.

Özellikle bebek ve çocuk cildi yapısı gereği, narin ve hassastır, özel bir bakım ve koruma ister.

Babe firması 1994 yılından bu yana, yetişkin ve bebeklerin cildinde ve saçlarında bakım, onarım ve koruyucu özellikli ürünler geliştirmiş, farklı sorunlara çeşitli çözüm önerileri sağlamıştır.

Babe firması çocuk ve bebek ile ilgili ürünleri, pediatri uzmanları ve dermatologlarla çalışarak, onların cilt yapısı ve ihtiyaçlarına özel ürünler geliştirmektedir.

Kullanım :

Bebeğin temiz ve kuru cildine nazik bir şekilde masaj yaparak uygulayabilirsiniz.

Babe Pediatrik Nemlendirici Yüz Kremi 50ml, Turuncu Kasa’dasatılan ve ucuz fiyata sahip olan bir üründür.

Benzer Ürün Tavsiyesi

Babe çatlak bakım kremi ile vücudunuzdaki çatlakları azaltmaya yardımcı olabilir ve daha pürüzsüz bir görünüme sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda cildinize masaj yaparak, çatlakları hafifletmeye yardım eder.