ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Babe Yulaf Özlü Banyo Jeli

ZZ13024

Markası : Babe

0 Item Items

İstediğiniz hijyeni sağlamaya yardım edebilecek, Babe Yulaf Özlü Banyo Jelini, sayfamızda inceleyebilir ve uygun fiyata almak için, sipariş edebilirsiniz.

Daha fazla detay

68.50 TL KDV DAHİL

61.65 TL KDV DAHİL

10% indirim

0
1

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 616 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 616 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.62 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 3,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Babe Yulaf Özlü Banyo Jeli :

13024

Babe Yulaf Özlü Banyo Jeli, zengin ve özel içeriği ile en hassas ve duyarlı yapıdaki ciltlerde bile güvenle kullanabileceğiniz birüründür.

Ürünün içeriğinde bulunan yulaf özü, oldukça değerli birbitkidir.

Hassas, çok hassas ve banyo sonrasında cildinizi kurumadan nemlendirmeye ve rahatlatmaya yardım eder.

Özellikle soğuk havalarda, merkezi ısıtma sistemleri kullanılıyorsa ya da güneş ışınlarına fazla maruz kaldıysanız bunlarla beraber suyu da yetersiz miktarda tüketiyorsanız, cildiniz kurur, bunu engellemektehayli zorlanırsınız. Tabii bunlar kurulukların sadece belli başlı birkaçnedeni, başka sayabileceğimiz pek çok nedenle de ciltler kurur.

Kuru cilt önce koruyucu nem bariyerlerini, ardındanesnekliğini kaybeder, çizgi ve kırışıklıklar oluşmaya başlar, pullanmayla deriyüzeyinde dökülmeler, deri renginde donuklaşmalar başlar.

Cildi sabunu tolere etmeyen kişilerde kullanımı tercihedilmektedir ve günlük kullanım için uygundur.

Parfüm ve Boyar madde içermez.

Cilt temizliği zordur, cildinizin yapısına uygun olanürünleri kullanmadan yapacağınız temizlik işlemleri cildin hasar görmesineneden olabilir, ayrıca yanlış ürünler gözeneklerde tıkanma yapabilir.

Ph 5.5 değerine sahip olduğundan, ciltle mükemmel derecedeuyum sağlar. Cilt kurumaz, beslenir ve nem tutma kapasitesini de arttırmayayardımcı olur.

Günlük kullanıma uygun olan jel, istediğiniz hijyeni desağlar.

Kullanım Şekli :

Islak cildinize uygulayarak kullanabilirsiniz, ardından bolsu ile durulayınız.

Babe Yulaf Özlü Banyo Jeli; sitemizde satılan uygun fiyatlıbir üründür. Ucuz fiyatlar ve kampanyalar, Turuncu Kasa’da , inceleyinfırsatları yakalayın.

21 Tem. 2013
(5/5
Başlık :
Duş jeli konusunda çok zor seçim yaparım. Ancak bu ürünle tanışınca işim kolaylaştı. Çok başarılı ve güzel bir ürün.
(Babe Yulaf Özlü Banyo Jeli)

 Report abuse