ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Bambino Bebek Tırnak Makası P0667

ZZ16472

Markası : Bambino

0 Item Items

Bebeğinizin küçük tırnaklarını kolayca kesebileceğiniz Bambino Bebek Tırnak Makası P0667, bu sayfada indirimli fiyata satılmaktadır.

Daha fazla detay

3 TL KDV DAHİL

0
1

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 30 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 30 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.03 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 3,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bambino Bebek Tırnak Makası P0667 :

Bambino Bebek Tırnak Makası P0667 :

Marka Adı : Bambino

Ürün Adı : Bambino Bebek Tırnak Makası P0667

Ürün Miktarı : 1 adet

Ürün Özellikleri: Bebeğinizin küçük tırnaklarını kolayca kesebilmenize yardım edebilmek için, zehirsiz ve dayanıklı maddeden üretilmiştir.

Sahip olduğu plastik muhafazası bebeğin tırnağını keserken oluşabilecek kaza kesiklerine karşı koruyuculuk sağlamaya yardımcı olur.

Sonuç : Bebeğinizin tırnağını kolay ve güvenli kesebilmenize yardım.

Kullanım Şekli: Bebeğiniz çok hareketliyse uyurken tırnaklarını kesmeyi deneyebilirsiniz. Bebeğin el ve ayak tırnaklarınızı kesebilirsiniz.

İçerik : Zehirsiz dayanıklı maddeden tasarlanmıştır.

 

Bebeklerin temizliği ve bakımı da en az beslenmesi kadar önemlidir.

Özellikle bebek bakım için kullanacağınız ürünlerin, bebeklerin kullanımına özel ürünler olarak tasarlanmış olmasına dikkat ediniz.

   Bambino Bebek Tırnak Makası P0667 :

Bambino Bebek Tırnak Makası da bebeğin tırnakları için özel olarak tasarlanmıştır.

Makas da kullanılan madde de zehir içermez ve bebeğin parmağını olabilecek küçük kaza kesiklerine karşı koruyacak şekilde tasarlanmıştır.

Bebeğinizin minik parmakları sürekli hareketlidir ve bazen tırnakları kesmek için özel bir çaba sarf etmeniz gerekmektedir.

Kullandığınız makası da özel olarak bebek kullanımına özel seçerek daha rahat bir uygulama yapabilirsiniz.

Bebeklerin tırnakları hızlı uzadığı gibi keskin olurlar ve genellikle sık sık ellerini yüzlerine götürdükleri ve gözlerini kaşıdıkları için keskin tırnakları ile ciltlerini ve gözlerinin içini çizme tehlikesi taşırlar. Bu nedenle tırnaklarının düzenli olarak kesilmesi de önemlidir ve ihmal edilmemelidir.

Bambino Bebek Tırnak Makası P0667, Turuncu Kasa’da ucuz fiyata satılan bir üründür.