ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Bambino Silikon Kiraz Uçlu Biberon Emziği No 1 T-150

2673

Markası : Bambino

0 Item Items

Bambino Silikon Kiraz Uçlu Biberon Emziği no1 T150,Bu sayfadan kolayca sipariş vererek ucuz fiyata sahip olabileceğiniz, doğumundan itibaren kullanabileceğiniz, yavaş akış hızına sahip olan bir üründür.

Daha fazla detay

4.22 TL KDV DAHİL

0
1

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 42 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 42 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.04 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 3,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bambino Silikon Kiraz Uçlu Biberon Emziği no1 T150 :

Bambino Silikon Kiraz Uçlu Biberon Emziği no1 T150 :

Bebeğinizin doğumundan itibaren kullanabileceğiniz silikon biberon emziğidir. Şeffaf silikondan üretilmiştir ve kiraz ucuyla anne memesine benzer.

Yavaş akış hızıyla tasarlanmıştır.

Emziğin 2 ve 3 numarası da bulunmaktadır. 1 numara 0-6 bebekler;2 numara 6-18 ay arası ve 3 numara da 18 ay üzeri bebekler için uygundur.

Bebeğinizi bazen istemeseniz de biberonla beslemek durumunda kalabilirsiniz. Bebek için en faydalı beslenme anne sütüdür ve 2 yaşına kadar bebeğinizi emzirmeniz uzmanlar tarafından önerilmektedir.

Ancak bebeğiniz memeyi almayabilir, annenin sütü olmaz ya da yetersiz gelir bu gibi durumlarda bebeği biberonla beslemek zorunda kalabilirsiniz.

Bambino silikon kiraz uçlu biberon emziği 1 numaralı ve yavaş akış hızına sahip emziktir.

Bambino Silikon Kiraz Uçlu Biberon Emziği no1 T150 :

Silikondan tasarlanmış olan emzikler BPA içermez ve şeffaftır. Silikon kaynatmaya dayanıklı olduğundan kolayca hijyen sağlayabilirsiniz. Ancak sağlamlığı sık sık kontrol edilmelidir ve 2-3 ayda yenilenmelidir.

Faaliyetlerini 45 yılı aşkın bir süredir devam ettiren Bambino A.Ş. 1980 yılından bu yana ürün yelpazesini genişletmiştir.

En iyi kalite ve sağlıklı ürünler tasarlamak en önemli misyonları haline gelmiştir.

İlk defa 1967 yılında temelleri atılan Bambino önce şahıs şirketiydi ve kundak muşambası ve biberonlarla piyasaya atılmıştır.

Günümüze kadar gelen ürünleri beğenilerek ve güvenle anne ve babalar tarafından tercih edilmektedir. Sürekli yenilikçi teknolojilerle geliştirdikleri ürünlerine her geçen zaman yeni ürünler eklenmektedir.

Çocuğunuzu büyütürken Bambino hep yanınızda olsun. Bu ürünün 2 ve 3 numarası da bebeğin büyüklüğüne göre alınabilir.

Bambino Silikon Kiraz Uçlu Biberon Emziği no1 T150, Turuncu Kasa'da satılan ve ucuz fiyata sahip olan bir üründür.

15 Eki. 2014
(5/5
Başlık :
memnunum tavsiye ederim
(Bambino Silikon Kiraz Uçlu Biberon Emziği No 1 T-150)

 Report abuse