ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Bebedor 305 Biberon Emziği Kıvamlı Besinler İçin

16146

Markası : Bebedor

0 Item Items

Sulu muhallebileri ve çorba çeşitlerini yedirebileceğinizbbeğinizin 6. ayından itibaren kullanabileceği, Bebedor 305 Biberon Emziği, bu sayfadan indirimli fiyatı ile sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

8.62 TL KDV DAHİL

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 86 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 86 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.09 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 3,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bebedor 305 Biberon Emziği Kıvamlı Besinler İçin :

Bebedor 305 Biberon Emziği Kıvamlı Besinler İçin :
Bebeğiniz artık büyümeye ve farklı ek gıdalarla beslenmeyebaşladı, biberonlarla farklı gıdaları, meyve sularını, sütü ya da mamalarınıiçmeye başladı.

Bebeğin büyümesi ile farklı boyutlarda olan biberonemzikleri kullanarak beslenmesine yardımcı olabilirsiniz.

Bebedor 305 Biberon Emziği Kıvamlı Besinler İçin olanbiberon emziği ile çorba çeşitleri ve sulu muhallebileri bebeğinize kolaylıklayedirebilirsiniz. Bebeğinizin 6. ayından itibaren kullanabileceğiniz biberonemziğidir.

Biberon emziklerinin deliklerini herhangi bir cisimkullanarak genişletmemelisiniz. Bebeğinizin yaşına ve ihtiyacına uygun olanemziği seçerek kullanabilirsiniz.

Birlik ailesinin üyesi olan Bebe D'or, 29 yıllık tecrübe ilekaliteli ve son derece güvenli ürünlerini piyasaya sunmaktadır.

% 0 BDA oranına sahiptir. Bisphenol A (BPA)polikarbon, şekil verilen bazı maddeleri sertleştirme amaçlı kullanılan,kimyasal bir maddedir.

Silikon emzikler şeffaf yapıda olur ve kolay temizlenebilirözelliktedirler.

Kaynatılabileceğinden sterilizasyonları da kolaydır. Şekli,kaynatma ile bozulmaz ve uzun ömürlüdür.

Bebedor 305 Biberon Emziği Kıvamlı Besinler İçin :

Pürüzsüz ve yumuşak olan emzikler şeffaftır.

Kullanmadan önce sağlamlığını kontrol ediniz ve gereğinden daha fazlasterilizasyon yapmayınız.

Birlik ailesinin üyesi olan Bebe D'or, 29 yıllık tecrübe ilekaliteli ve son derece güvenli ürünlerini piyasaya sunmaktadır.

Bebedor 305 Biberon Emziği Kıvamlı Besinler İçin,TuruncuKasa’da satılan ucuz fiyatlı bir üründür.

26 May. 2014
(5/5
Başlık :
cok memnunum. teşekkürler bebedor
(Bebedor 305 Biberon Emziği Kıvamlı Besinler İçin)

 Report abuse