ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Bebedor 322 Geniş Ağızlı Biberon Emziği Orta Akış 3-6 Ay

16136

Markası : Bebedor

0 Item Items

Bebedor 322 Geniş Ağızlı Biberon Emziği Orta Akış 3-6 Ay en kısa sürede ulaşım ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Daha fazla detay

7.38 TL KDV DAHİL

6.86 TL KDV DAHİL

7% indirim

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 68 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 68 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.07 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 3,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bebedor 322 Geniş Ağızlı Biberon Emziği Orta Akış 3-6 Ay

Bebedor 322 Geniş Ağızlı Biberon Emziği Orta Akış 3-6 Ay

Bebekler 6 aya kadar sadece anne sütüyle beslenir. Anne sütü,bebeklerin sağlıklı büyümeleri, gelişimlerine yardımcı olur. Ayrıca bebeğin zihinsel ve fizikselgelişiminde yardımcıdır. Kemik, diş, beyin ve görme yetileriningelişiminde yardımcı olur.

Bazı bebeklerde anne sütü yetersiz kalır veya bebek annesütü içemez. Bu gibi durumlarda bebekler biberon mamasıyla beslenir. Biberonla beslenmedebiberon seçimi de önemli bir konudur. Biberon bebeğin ayına uygun olmalıdır. Ayrıcaağız ve damak yapısına zarar vermeyecek şekilde üretilmelidir. Biberon emziklerininyıpranması durumunda yenisiyle değiştirilmelidir. Yıpranan emzik ucunda kopanparçacıklar bebeğin nefes borusunu tıkayabilir.

Bebedor, biberon ve emzikler ile birlikte aksesuarlarını daüretmektedir. Böylece yıpranan emzik uçlarını yenisiyle değiştirebilirsiniz.

Bebedor 322 Geniş Ağızlı Biberon Emziği Orta Akış 3-6 Ay

Bebedor 322 Geniş Ağızlı Biberon Emziği Orta Akış 3-6 Ay,silikon biberon emziğidir.

Şeffaf ve sağlıklı silikondan yapılmıştır.

Kaynatılarak temizliği yapılabilir.

Her kullanım öncesi ve sonrası emzik ucunu kontrol ederek yıpranma ve hasar olup olmadığını kontrol ediniz. Yıpranma durumunda emziği değiştirin.

Anti-kolik sistemle tasarlanmıştır. Bebeğin hava yutmasını engellemeye yardımcı olur.

Ürün, BPA içermez. Bisphenol A (BPA) polikarbon, şekilverilen bazı maddeleri sertleştirme amaçlı kullanılan, kimyasal bir maddedir.

Silikon emzik ucu, şeffaf yapıdadır ve kolay temizlenebilirözelliğe sahiptir. Pürüzsüz ve yumuşak yapıdadır. Tadı ve kokusu olmadığı içinbebekler kolayca kabul eder. Uzun süre dayanıklı olmalarına rağmen dişdarbelerinden çok çabuk etkilenirler. Tahriş olan emziğin hemen yenilenmesigerekir, hasarlı ve zarar gören emzikler kullanılmamalıdır. Isıya dayanıklıolduğu için hijyen sağlanması kolay olur.

Bebedor 322 Geniş Ağızlı Biberon Emziği Orta Akış 3-6 Ay,kampanyalı ve ucuz fiyatıyla sitemizden satın alabilirsiniz.

19 Kas. 2013
(5/5
Başlık :
güzel bi ürün.bebeğimin damak yapısına uygun.tüm annelere öneririm.
(Bebedor 322 Geniş Ağızlı Biberon Emziği Orta Akış 3-6 Ay)

 Report abuse