ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Bebedor Damla Akıtmayan Kapaklı Bardak

2998

Markası : Bebedor

0 Item Items

Ucuz fiyatı ile buradan sipariş verebileceğiniz, Bebedor Damla Akıtmayan Kapaklı Bardak, sert oluklu yapısı ile bebeğinizin 6. ayından sonra rahatça kullanabileceği bir üründür.

Daha fazla detay

22.5 TL KDV DAHİL

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 225 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 225 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.23 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 3,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bebedor Damla Akıtmayan Kapaklı Bardak

Bebedor Damla Akıtmayan Kapaklı Bardak

Bebekler emme ve biberonla beslenme döneminden sonra, içmedönemine geçerler. Damlatmaz bardaklar, içme dönemine geçişte kolaylıksağlar, bebeklerin tek başına içmeyi öğrenmelerine yardımcı olur. Damlaakıtmayan özelliği ile bebeğin etrafı ve giysilerini kirletmesini engellemeye yardım eder. Kapaklıolması su oluğunun kirlenmesini engellemeye yardımcıdır. Ergonomik yapısıyla bebekler kolaycakavrayıp tutabilir. Dışarıda, parkta, yolculukta, deniz kenarında çokrahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür.

Bebekler büyüdükçe emeklemeye ve yürümeye başlar. Hareketlendikçebebekler özgürleşir ve bazı davranışları tek başına yapmak isterler. Yemek yemeve bir şeyler içmek gibi alışkanlıkları kendi başlarına yaparak öğrenirler. İçmealışkanlığını öğrenebilmeleri için damlatmaz bardaklar yardımcı olur.

Bebedor, biberonlar, emzikler, aksesuarlar, dişlikler, çıngıraklargibi birçok ürün çeşidine sahip olup; anne ve bebeklerin ihtiyaçlarına çözümlersunar. Anneler için emzirme ve göğüs bakım ürünleri üretir.

Bebedor Damla Akıtmayan Kapaklı Bardak

Bebedor Damla Akıtmayan Kapaklı Bardak, kapaklı sert suoluklu bardak.

Kapaklı olması kullanılmadığı zamanlarda su oluğunun temizkalmasına yardım eder.

Damlatmaz özelliği bebeğin üstünü ıslatmasını ve etrafıkirletmesini engellemeye yardımcı olur.

6 aydan sonra kullanılabilir.

Canlı rengiyle bebeğin ilgisini çekecektir. Bebeklerin bardaktaniçme alışkanlığını kazanabilmeleri için tasarlanmıştır.

Toksin içermeyen, polipropilenden üretilmiştir.

Ergonomik yapısıyla kavraması ve tutması kolaydır.

İlk kullanım öncesi ve her kullanım sonrası sıcak sabunlusuyla yıkayıp, durulayın.

Bebedor Damla Akıtmayan Kapaklı Bardak, kampanyalı fiyatıylaucuzluk ve kalitenin adresi Turuncu Kasa’dan satın alabilirsiniz.

29 Kas. 2013
(5/5
Başlık :
oğluma su içirmek işkence gibiydi ama bu ürünün kapaklı ve kolay tutulabilir olması benim için güzel oldu.bebeğiniz için bardak tutma alışkanlığını bu ürünle geliştirebilirsiniz
(Bebedor Damla Akıtmayan Kapaklı Bardak)

 Report abuse