ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Bebedor Desenli 2'li Biberon Seti

16024

Markası : Bebedor

0 Item Items

Neşeli desenleri ile bebeğin hoşuna gidebilecek, Bebedor biberon setini, 125 ve 250 ml' lik boyutlarıyla 2'li şekilde, sayfamızdan avantajlı fiyata sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

26.25 TL KDV DAHİL

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 262 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 262 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.26 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 3,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bebedor Desenli 2'li Biberon Seti :

Bebedor Desenli 2'li Biberon Seti :

İki adet biberon ve iki adet yedek biberon emziği olarak sethalinde satılan bir üründür.

Biberonlardan bir tanesi 125 ml, diğeri ise 250 ml dir.Emzikler de 3. ayını dolduran bebekleriniz için kullanabileceğiniz ürünlerdirve şeffaf silikondur.

Neşeli, renkli desenleri ile bebeklerin hoşunagidecek bir settir.

Emziği ve şişesi de ısıya dayanıklı olduğundankaynatmaya uygundur ve bu şekilde ihtiyaç duyduğunuz hijyeni, temizliği sağlamış olursunuz.

Biberonun üzerinde bulunan emzik 2 numaradır ve bebeğin 3.ayından sonra kullanabilmesi için tasarlanmıştır.

Biberonlardan birini kullanırken diğerini yedektutabileceğiniz gibi, birini süt ya da mama içmek için kullanırken diğerini suiçin kullanabilirsiniz.

Silikon emziklere sahiptirler ve bu emzikler şeffaf yapıdadır ve kaynatılmaya uygun olduğundan kolay temizlenebilirözelliktedirler, deforme olmaları zordur.

Kullanmadan önce emziğini dikkatli bir şekilde kontrol ediniz vegereğinden daha fazla sterilizasyon yapmayınız, fazla yapılan sterilizasyon ürünün deforme olmasına sebepolabilir.

Biberonda BPA bulunmaz, Bisphenol A (BPA)polikarbon, şekil verilen bazı maddeleri sertleştirme amaçlı kullanılan,kimyasal bir maddedir.

Bebedor Desenli 2'li Biberon Seti :

Bulaşık makinesinin üst katında yıkanabilir.

Gözeneksiz yapıya sahiptir, kolayca temizlenebilir vekir tutmaz.

Hafiftir, kırılmaz ve temizlenmesi de kolaydır.

Bebe D'or bebek bakım ürünleri, çeşitli ülkelerde son derecesıkı güvenlik kuralları ve standartlarının uygulanmakta olduğu koşullardaüretilmektedir. Göğüs pedlerinden, bebek arabalarına, önlüklerden biberonakadar pek çok farklı ürünler geliştirmekte ve tam 25 ülkeye dağıtımınıbaşarıyla yapmaktadır.

Birlik Dış Ticaret olarak 1984 yılında İstanbul'da birİtalyan markasının dağıtımcısı olarak sektöre başlamıştır. Bu şirket 1992yılından beri Bebe D'or ismiyle kendi markasını yaratarak piyasada lider

Birlik ailesinin üyesi olan Bebe D'or, 29 yıllık tecrübe ilekaliteli ve son derece güvenli ürünlerini piyasaya sunmaktadır.

Bebedor Desenli 2'li Biberon Seti, Turuncu Kasa’da satılanucuz fiyatlı bir üründür.

24 Kas. 2013
(5/5
Başlık :
set halinde olduğu için kullanımı daha kolay.renklerde bebeğimin ilgisini çekiyor ve daha rahat kullanıyorum tavsiye ederim
(Bebedor Desenli 2'li Biberon Seti)

 Report abuse