ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Güneş Ürünleri ve Kremleri

3 Al 2 Öde Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Kampanyalar

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Bebedor Ergonomik Biberon 125ml.

16016

Markası : Bebedor

0 Item Items

İndirimli fiyatı ile ucuz fiyata satın alabileceğiniz Bebedor Ergonomik Biberon 125ml, silikon emzikli, bpa içermeyen bir üründür.

Daha fazla detay

14.81 TL KDV DAHİL

0
1

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 148 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 148 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.15 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bebedor Ergonomik Biberon 125ml.

Bebedor Ergonomik Biberon 125ml.

Bebeklerin beslenmesi, gelişimi ve sağlıklı büyümelerineyardımcı olan en önemli unsurdur. İlk 6 ay sadece anne sütüyle beslenmeleriuzmanlarca tavsiye edilmektedir. Çünkü anne sütü vitamin, mineral bakımındanoldukça zengin içerikli bir besindir ve bebeğin gelişiminde oldukça faydalıdır.Anne sütü bebeğin fiziksel ve zihinsel gelişimine yardım eder. Kemik, diş vebeyin gelişimini destekler.

Bebeklerin anne sütü içemediği, anneyi emmediği veya annesütünün yetersiz kaldığı durumlarda biberonla beslenmesine devam edilir. Biberonseçimi beslenme gibi önemli bir konudur. Biberon üretiminde kullanılanmalzemelerin bebeğe zarar vermeyecek yapıda olması gerekir. Ayrıca biberonunbebeğin ayına, damak ve diş yapısına uyumlu olması da önemlidir. Küçük bebeklereağır biberonlar, ağırlık yapar. Daha büyük bebeklerde kolay tutup,kavrayabilmesi için özel şekilli biberonlar tercih edilebilir.

Bebedor, anne ve bebeklerin ihtiyaçlarına çözümler sunanmarkadır. Biberonlar, emzikler, aksesuarlar, dişlikler, çıngıraklar gibi birçokürün çeşidine sahiptir. Anneler için emzirme ve göğüs bakım ürünleri vardır.

Bebedor Ergonomik Biberon 125ml.

Bebedor Ergonomik Biberon 125ml., BPA içermeyen biberon.

Gözeneksiz yapısı kir tutmaz ve temizliği kolay olur.

Ergonomik yapısıyla bebeğin kavraması ve tutması kolaydır.

Kaynatılabilir. Kaynatma işleminden önce biberon parçalarısıcak sabunlu suyla yıkanabilir.

Bebedor Ergonomik Biberon 125ml., uygun ve ucuz fiyatıylasitemizden satın alabilirsiniz.

25 Kas. 2013
(5/5
Başlık :
temizlenmesi de çok kolay.bebeğimin kullanabilmesi açısından da uygun bir yapıya sahip.almanızı tavsiye ederim
(Bebedor Ergonomik Biberon 125ml.)

 Report abuse