ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Bebedor Geniş Ağızlı Biberon Emziği (0-3 Ay)

2986

Markası : Bebedor

0 Item Items

Buradan inceleyerek ucuz fiyata satın alabileceğiniz Bebedor Geniş Ağızlı Biberon Emziği (0-3 Ay), silikon özelliği ile kaynatmaya uygundur ve bpa içermez.

Daha fazla detay

7.38 TL KDV DAHİL

0
1

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 73 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 73 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.07 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 3,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bebedor Geniş Ağızlı Biberon Emziği (0-3 Ay)

Bebedor Geniş Ağızlı Biberon Emziği (0-3 Ay)

Bebedor, bebeklerin sağlığını ve bakımını düşünen markadır.Her aya uygun farklı desenlerde ve renklerde birçok biberon üretmektedir. Biberonlarlabirlikte biberon aksesuarları da üretmektedir. Farklı yapılarda ve her ayauygun biberon emzik çeşitleri bulunur.

Yıpranmış ve hasar görmüş emziklerden kopan parçalar bebeğinsolunum yolunu tıkayabilir. Bu yüzden, her kullanım öncesi emziği kontrol etmekgerekir. Biberon emziği hasara uğradığında yenisiyle değiştirmek gerekir.

Bebeklerin çoğu ilk 6 ay sadece anne sütü beslenir. Bazıbebekler anne sütü içemez veya anne sütü yetersiz kalır. Bu gibi durumlardabiberon mamaları tercih edilir. Seçilen biberonun bebeğin ayına uygun olmasıgerekir. Ayrıca biberon yapımında kullanılan malzemelerin bebeğe zararvermeyecek maddelerden olması önemlidir.

Bebedor Geniş Ağızlı Biberon Emziği (0-3 Ay)

Bebedor Geniş Ağızlı Biberon Emziği (0-3 Ay), 0-3 ay arasıbebeklerin kullanımına uygundur.

Silikondan üretilmiştir, şeffaf ve sağlıklıdır.

Kaynatılabilir. Uzun süre dayanıklıdır.

BPA içermez, sağlığa uygundur.

Anti-kolik sistemi, bebeğin hava yutmasını engellemeye yardımcı olmak içintasarlanmıştır.

İlk kullanım öncesi 5 dakika kaynatarak, temizleyiniz.

Her kullanım öncesi temizleyiniz ve emzikte yıpranma olupolmadığını kontrol ediniz. Yıpranan biberon emziklerini kullanmayınız.

Silikon emzikler, şeffaf yapıda olur ve kolay temizlenebilirözelliktedirler, deforme olmaları zordur. Silikon emzikler, pürüzsüz veyumuşaktırlar. Tadı ve kokusu olmadığı için bebek kolayca kabul eder. Silikonemzikler uzun süreli dayanıklıdır ancak diş darbelerinden çabuk etkilenir.Tahriş olduğunda hemen yenilenmesi gerekmektedir. Ayrıca ısıya dayanıklı olduğuiçin hijyen sağlanması kolay olur.

Bebedor Geniş Ağızlı Biberon Emziği (0-3 Ay), kampanyalı veucuz fiyatıyla sitemizden satın alabilirsiniz.

30 Kas. 2013
(5/5
Başlık :
bir çok farklı biberon emziği denedim ama bebedor un kullandığım şimdiki emziği bebeğim açısından daha rahat
(Bebedor Geniş Ağızlı Biberon Emziği (0-3 Ay))

 Report abuse