ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Bebedor Isıya Dayanıklı Cam Biberon 125ml.

2980

Markası : Bebedor

0 Item Items

Ucuz fiyata, bu sayfadan satın alabileceğiniz Bebedor Isıya Dayanıklı Cam Biberon 125ml, ani ısı değişimlerine uyum sağlayabilecek, çizilmeyen, silikon emzikli bir üründür.

Daha fazla detay

18.75 TL KDV DAHİL

0
1

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 187 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 187 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.19 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 3,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bebedor Isıya Dayanıklı Cam Biberon 125ml.

 

Bebedor Isıya Dayanıklı Cam Biberon 125ml.

%0 BPA, sağlıklı beslenmeye yardımcı cam biberondur. Saf,şeffaf, camdan üretilmiş; doğal üründür. Cam, BPA içermeyen, doğal birmaddedir. Şeffaf, hijyenik yapısı ısıyı uzun süre korur. Bu sayede bebeğinözellikle ilk aylarında kullanımına uygundur.

Bebeklerde beslenme, temel ihtiyaçtır. Zihinsel ve fizikselgelişimi, sağlıklı büyümesi için gereklidir. Kemik, diş, görsel yeti ve beyingelişimini destekler. Uzmanlar, bebeklerin ilk 6 ay sadece anne sütüyle beslenmesiniöneriyor. Anne sütü, bebeğin gelişimini ve büyümesini hızlandırmaya yardım eder. Ancak bebeğin anne sütü içemediği ve anne sütününyetersiz geldiği durumlarda, beslenme için biberon maması kullanılır. Biberonseçimi önemli bir konudur. Biberonun bebeğin ayına uygun olması gerekir, küçükbebeklere ağır biberon ağırlık yapar, büyük bebeklerde biberonu kavrayıp tutmasıiçin özel şekilli biberon tercih edilmelidir.

 

Bebedor Isıya Dayanıklı Cam Biberon 125ml.

Bebedor Isıya Dayanıklı Cam Biberon 125ml., ısıya dayanıklı125ml cam biberon.

Kaynar su ve buzdolabına girebilen, ani ısı değişikliklerinedayanıklı cam biberondur.

İçerisindeki besinlerin kokusu ve tadında değişikliğe sebepolmaz.

Çizilmez, şeklini korur ve kaynatılarak temizlenebilir.

BPA içermez. Camdan yapıldığı için sağlıklıdır.

Silikon biberon emziği şeffaf ve sağlıklıdır.

Biberon ve emziği sıvı sabun ve fırça iletemizleyebilirsiniz.

125ml ve 250ml boyutları vardır.

Biberon, ısıya dayanıklı camdan üretilmiştir. Bu sayedemamanın sıcaklığını uzun süre muhafaza etmeye yardım eder.

Silikon emzikler, şeffaf yapıda olur ve kolay temizlenebilirözelliktedirler, deforme olmaları zordur. Silikon emzikler, pürüzsüz veyumuşaktırlar. Tadı ve kokusu olmadığı için bebek kolayca kabul eder. Silikonemzikler uzun süreli dayanıklıdır ancak diş darbelerinden çabuk etkilenir.Tahriş olduğunda hemen yenilenmesi gerekmektedir. Ayrıca ısıya dayanıklı olduğuiçin hijyen sağlanması kolay olur.

Bebedor Isıya Dayanıklı Cam Biberon 125ml, kampanyalı ucuzfiyatıyla sitemizden satın alabilirsiniz.

01 Ara. 2013
(5/5
Başlık :
kızım ve benim için çok doğal bi biberon.onun sağlığı açısından cam ve yüksek ısıda kolay temizlenebilir olması içimi rahatlatıyor
(Bebedor Isıya Dayanıklı Cam Biberon 125ml.)

 Report abuse