Filtre

Markalar

Kategori

Fiyat

15 - 38 TL

ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Kampanyalar

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Bebek Bezi


BEBEK BEZİ

Bebekler doğdukları andan itibaren pek çok şeye ihtiyaç duyarlar.

Tuvalet alışkanlığını henüz taşımadıkları için, ihtiyaç duydukları en önemli şeylerden biri de bebek bezi dir. Her bebeğin boyu, kilosu ve gelişimi farklıdır. Bebek bezi seçerken, bebeğin içinde bulunduğu aya, yaşa ve ağırlığa göre seçim yapmak gerekir.

Bez kullanımında dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Bebeğin altının her kirlendiğinde değiştirilmesi gerekir. Aksi takdirde bebekte pişik oluşumu görülebilir. Pişik oluştuktan sonra yatıştırmaya çalışmak daha zordur. En baştan oluşumunu önlemek için bebeğin altı sürekli kuru ve temiz tutulmaya çalışılmalıdır.

Bebek bezinin çok sıkı veya gevşek bağlanmaması da bebeğin huzursuzluk yaşamaması açısından önemlidir.

Bebek bezlerinin, bebeğin cildine zarar vermemesi, nefes almasına izin vermesi gerekir.

Anneler bebekler için en iyi bebek bezi seçimini yapmak isterler. Bebek bezleri, pek çok markada ve farklı çeşitlerde bulunmaktadır.

Molfix bebek bezlerinde pek çok çeşit bulunmaktadır. Molfix göbek oyuntulu bebek bezi, yeni doğmuş bebeklerin rahat etmeleri için tasarlanmıştır. Huggies bebek bezleri arasında ise bebeklerin denize veya havuza girerken kullanmalarına uygun bezler bulunmaktadır. Prima bebek bezi, annelerin tercih ettiği bebek bezleri arasında yerini almaktadır. Prima kullananlar, memnuniyetlerini dile getirmektedir. Bebek bezi fiyatları da tıpkı özellikleri gibi birbirinden farklıdır.

26 ürün bulundu
26 parçadan 1 - 23 arası gösteriliyor.