ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Kampanyalar

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Bebelac Sütlü Meyveli Pirinçli 250 g.

16381

Markası : Bebelac

0 Item Items

Bu sayfadan inceleyerek ucuz fiyata sipariş verebileceğiniz Bebelac Sütlü Meyveli Pirinçli 250 gr, 4.aydan itibaren bebeğinize yedirebileceğiniz, muzlu kaşık mamasıdır.

Daha fazla detay

7.9 TL KDV DAHİL

- +

0
1

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 79 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 79 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.08 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 3,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bebelac Sütlü Meyveli Pirinçli 250 g.

Bebelac Sütlü Meyveli Pirinçli 250 g.

Bebeklerin, beslenme ve uyku gibi bazı temel ihtiyaçlarıbulunur. Bebeklerin, özellikle ilk 6 ay sadece anne sütü almaları gerekmektedir.Hiçbir mama anne sütünün yerini tutamaz.

İlk 6 ay sadece anne sütüyle beslenmesi bebeğingelişimini destekler. Ancak bazı durumlarda bebek anne sütüyle beslenmekistemez veya anne sütü yetersiz kalır. Bu gibi durumlarda beslenme için mamakullanabilirsiniz.

Bebelac mamaları, 0-3 yaş arası bebeklerin ve çocuklarınbeslenmelerine yardımcı olur, çoğu ülkede birçok annenin tercihidir. Bebelacürünleri, Avrupa Birliği Bebek Beslenme Standartlarına uygun olarak Avrupatesislerinde geliştirilmektedir.

Bebekler büyüdükçe, emeklemeye ve yürümeye başlar. Hareketlendikçeenerji ihtiyaçları artar. Anne sütüyle birlikte ek gıdalarla bebeğin enerjiihtiyacı karşılanır.

Bebelac, 4. aydan itibaren kullanılabilecek Sütlü MeyveliPirinçli mamayı geliştirdi. Farklı tatlar arayan bebekler için, lezzetli vedoyurucu bir mamadır. Muz tadıyla bebeklerin severek yiyebileceği farklı birlezzettir.

Bebelac Sütlü Meyveli Pirinçli 250 g.

Bebelac Sütlü Meyveli Pirinçli 250 g., 4.aydan itibarenkullanılabilen kaşık mamasıdır.

Süt, muz ve pirinçten yapılmıştır.

Muz ve pirinç içeriği bebeklerin severek yiyebileceğitattadır. Bebekler için doyurucu mamadır.

Kalsiyum, 13 vitamin, 11 mineral içerir.

Karbonhidrat, protein ve yağ bakımından zengindir.

Kalsiyum,Pirinç içermektedir.

Bebelac Sütlü Meyveli Pirinçli 250 g., kampanyalı ve ucuzfiyatıyla sitemizden satın alabilirsiniz.