ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

30 TL Üzeri Kargo Bedava

Sonbahar

3 Al 2 Öde

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Kredi Kartı Hakkında

Beurer Cam Tartı GS 20

10022

Markası : Beurer

0 Item Items

İndirim fırsatı ve uygun ödeme koşulları ile bu sayfadan satın alabileceğiniz Beurer Cam Tartı GS 20, renkli şerit tasarımına sahip, yüksek kaliteli plastik basma yüzeyli, İpek mat hissi veren, ekstra büyük LCD göstergeli bir üründür.

Daha fazla detay

111 TL

Kazanacağınız puan 1110 tupara Toplam tutarı: 1.11 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Beurer Cam Tartı GS 20

Beurer Cam Tartı GS 20

Marka Adı: Beurer
Ürün Adı: Beurer Cam Tartı GS 20
Ürün Miktarı: 1 adet cam tartı, 1 adet 3V CR2032 pil
Ürün Özellikleri: 32 x 32 x 2,1 cm ölçülerindedir. Basma yüzeyi: 31 x 31 cm'dir. 180 kg taşıma kapasitesi vardır.
Sonuç: Kaç kilo olduğunuzu öğrenmenize yardımcıdır.
Kullanım Şekli: Tartınızı düz bir zemine yerleştirin. İki ayağınızla, hiç bir yerden destek almadan tartının üzerine çıkın ve kaç kilo olduğunuzu öğrenin.
Günümüzde yaşam şartlarının değişmeye başlamasıyla birlikte, beslenme alışkanlıkları da değişti. Fazla kilolar birçok kişinin sorunu haline gelmeye başladı. Bir çok insan fazla kilolarından dert yakınırken, birçoğu da kilo almak istemektedir.
Çok az insan, olmak istediği kilodadır. İdeal kiloda olmak ,sağlıklı ve dengeli beslenmekle, spor yapmakla çok yakından ilişkilidir. İdeal kiloda olmak ve bunu korumak, emek gerektirir.
Düzenli aralıklarla tartılarak, kaç kiloda olduğunuzu, fazlalıklarınızı ya da almak istediğiniz kiloyu belirleyebilir ve takip edebilirsiniz.
Beurer Cam Tartı GS 20
Beurer Cam Tartı GS 20, istediğiniz her an kilonuzu öğrenmenize yardımcıdır. Cam tasarımlı terazi, kaliteli plastikten basma yüzeye sahiptir.
Basma yüzeyi, canlı renklerde, mavi şeritlerden tasralanmıştır. Basma yüzeyi: 31 x 31 cm'dir.
Beurer Cam Tartı GS 20 ürününün, 180 kg/ ölçeklendirme 100 g taşıma kapasitesi vardır.
Quick-start açma tekniğine sahiptir ve otomatik olarak kapanır.
Ekstra büyük LCD göstergeye sahiptir. Kilonuzu kg/lb/st seçeneklerinden biriyle gösterebilir. 32 x 32 x 2,1 cm ölçülerindedir.
92 x 52 mm ekrana sahiptir ve rakam boyutu 44 mm' dir.
Beurer Cam Tartı GS 20 ile istediğiniz her an kilonuzu öğrenebilirsiniz. Düzenli olarak tartılarak, kilonuzu kontrol edebilirsiniz.
Beurer Cam Tartı GS 20, Turuncu Kasa' da indirimli fiyata satılan bir üründür.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
18 Eyl. 2013
(5/5
Başlık :
hoş bi görüntüsü var ve doğru sonuçlar için beurere güveniyorum
(Beurer Cam Tartı GS 20)

 Report abuse
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler