ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Beurer Cam Tartı GS 37

10030

Markası : Beurer

0 Item Items

İndirimli fiyatı ile bu sayfadan güvenle sipariş edebileceğiniz Beurer Cam Tartı GS 37, Parlayan suni elmas dekoru ve sadece 17 mm inceliğinde olan bir üründür.

Daha fazla detay

164 TL KDV DAHİL

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 1640 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 1640 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 1.64 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Beurer Cam Tartı GS 37

Beurer Cam Tartı GS 37

Marka Adı: Beurer
Ürün Adı: Beurer Cam Tartı GS 37
Ürün Miktarı: 1 adet cam tartı, 1 adet 3V CR2032 pil
Ürün Özellikleri: 30 x 30 x 1,7 cm ölçülerindedir. Parlayan suni elmas uygulamasına sahiptir. 150 kg taşıma kapasitesi vardır.
Sonuç: Kilonuzu ölçmenize yardımcıdır.
Kullanım Şekli: Tartınızı sert ve düz bir zemin üzerine yerleştirin ve iki ayağınızla tartının üzerine çıkara, kaç kilo olduğunuzu öğrenin.
Günümüzün en önemli sağlık sorunlarından biri kilo problemleridir. Durdurulamayan kilo artışı veya aşırı zayıflık, sağlık açısından tehlikeli durumlar arasındadır.
Kilo ile ilgili herhangi bir sorununuz olup olmadığını anlamak için, önce mevcut kilonuzu öğrenmeniz gerekir.
Kaç kilo olduğunuzu öğrendiğinizde gerekli önlemleri alabilirsiniz veya ideal kilodaysanız, kilonuzu korumaya çalışırsınız.
Beurer Cam Tartı GS 37
Beurer Cam Tartı GS 37, kilonuzu öğrenmenize yardımcıdır. Çok hoş bir tasarıma sahiptir. Evinizde de severek kullanabilirsiniz. 17 mm inceliğindedir. Parlayan suni elmas uygulamasına sahiptir.
Kilonuzu, kg/lb/st seçenekleriyle ölçer. 30 x 30 x 1,7 cm ölçülerindedir. Vibration-On tekniği ile açılır ve otomatik olarak kapanır.
Basma yüzeyi emniyetli camdan tasarlanmıştır ve yüzeyi 30 x 30 cm dir. Rakam boyutu 30 mm dir.
Beurer Cam Tartı GS 37, 150 kg / Ölçeklendirme 100 g taşıma kapasitesine sahiptir. 80 x 32 mm ekran genişliği vardır.
Beurer Cam Tartı GS 37 ile tartılmaktan korkmayın.
Beurer Cam Tartı GS 37, Turuncu Kasa' da indirimli fiyata satılan bir üründür.
20 Eyl. 2013
(5/5
Başlık :
cam tartı mükemmel tasarı
(Beurer Cam Tartı GS 37)

 Report abuse