ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Sonbahar

3 Al 2 Öde

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Kredi Kartı Hakkında

Beurer Cam Tartı GS 38

10031

Markası : Beurer

0 Item Items

İndirimli fiyatı ile bu sayfadan sipariş verebileceğiniz Beurer Cam Tartı GS 38 ,Dijital biçimli mekanik skala göstergesi ve altın renkli LCD ekranı ile yuvarlak formda olan bir üründür.

Daha fazla detay

151 TL

Kazanacağınız puan 1510 tupara Toplam tutarı: 1.51 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Beurer Cam Tartı GS 38

Beurer Cam Tartı GS 38

Marka Adı: Beurer
Ürün Adı: Beurer Cam Tartı GS 38
Ürün Miktarı: 1 adet cam tartı, 1 adet 3V CR2032 pil
Ürün Özellikleri: Yuvarlak ve geniş camdan basma yüzeye sahiptir. 150 kg taşıma kapasitesi vardır. Altın LCD göstergesi vardır.
Sonuç: Kaç kiloda olduğunuzu göstermeye yardımcıdır.
Kullanım Şekli: Tartınızı düz ve sert bir yüzeye yerleştirdikten sonra, üzerine çıkarak kaç kiloda olduğunuzu öğrenebilirsiniz.
İnsanlar için kendi bedenlerine uygun yani ideal kiloda olmak oldukça önemlidir. İdeal kilosunda olan bir kişi, giyinmekten zevk alır, kendine daha çok güvenir ve aynaya baktığında kendisini beğenir.
Uygun kiloda olmak ve bunu korumak, görünüm açısından elbette önemlidir. Ancak, bu durum sağlık açısından da oldukça önemlidir.
İdeal kilonuzu, yaş, cinsiyet ve boy gibi değişkenlerle hesaplayabilirsiniz. Ve ideal kilonuzu öğrendikten sonra Beurer Cam Tartı GS 38 ile tartılarak, mevcut kilo durumunuzu öğrenebilirsiniz.
Beurer Cam Tartı GS 38
Beurer Cam Tartı GS 38, şık tasarımlı bir terazidir. Altın LCD göstergeli siyah bir ekrana sahiptir. Yuvarlak ve geniş basma yüzeye sahip camdan tasarlanmıştır. Basma yüzeyinin genişliği, Ø 33 cm dir.
Dijital biçimli mekanik skala göstergesi mevcuttur. 19 mm rakam boyutu vardır. 150 kg / Ölçeklendirme 100 g taşıma kapasitesi vardır.
Beurer Cam Tartı GS 38, kilonuzu kg/lb/st birimlerinden biriyle ölçer. 80 x 30 mm ekran boyutu vardır. Vibration-On tekniği ile açılır ve otomatik olarak kapanır.
Kaç kilo olduğunuzu bilmek, sizi her zaman daha sağlıklı bir beslenme programı yapmaya iter. Beurer tartınız ile istediğiniz an kaç kiloda olduğunuzu görebilirsiniz.
Beurer Cam Tartı GS 38, Turuncu Kasa' da indirimli fiyata satılan bir üründür.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
12 Eyl. 2013
(5/5
Başlık :
cok güzel
(Beurer Cam Tartı GS 38)

 Report abuse
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler