ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Sonbahar

3 Al 2 Öde

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Kredi Kartı Hakkında

Beurer Cam Tartı GS 39

10032

Markası : Beurer

0 Item Items

Bu sayfadan özelliklerini öğrenerek ucuz fiyata sahip olabileceğiniz Beurer Cam Tartı GS 39, 5 dilde konuşma özelliğine sahip, mavi ışıklı, ses ayarı yapılan ya da kapatılabilen bir üründür.

Daha fazla detay

151 TL

Kazanacağınız puan 1510 tupara Toplam tutarı: 1.51 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Beurer Cam Tartı GS 39

Beurer Cam Tartı GS 39

Marka Adı: Beurer
Ürün Adı: Beurer Cam Tartı GS 39
Ürün Miktarı: 1 adet Beurer cam tartı
Ürün Özellikleri: 5 ayrı dil seçeneği vardır. Geniş basma yüzeye sahiptir. 35 x 34 x 2,3 cm ölçülerindedir. 150 kg taşıma kapasitesi vardır.
Sonuç: Kaç kilo olduğunuzu öğrenmenize yardımcıdır.
Kullanım Şekli: Tartınızı düz ve sert bir zemin üzerine yerleştirdikten sonra iki ayağınızla tartının üzerine çıktıktan sonra, kilonuzu öğrenebilirsiniz.
Sağlıklı ve kaliteli yaşam sürdürmenin en önemli unsurlarından biri ideal kiloda olmaktır. Kilo ile ilgili problemler denilince aklımıza fazla kilolar gelir. Ancak bir çok insan kilo vermeye çalışırken, birçoğu da almaya çalışmaktadır.
İdeal kilo, farklı cinsiyetlere ve boya göre farklılaşan bir durumdur. Yani herkesin ideal kilosu farklıdır.
Düzenli aralıklarla tartılmak, kilonuzu kontrol altına almanıza ve takip etmenize yardımcıdır. Belirli aralıklarla tartılmak, ne kadar kilo almanız ya da vermeniz gerektiği konusunda bilgi sahibi olmanızı kolaylaştırır.
Beurer Cam Tartı GS 39
Beurer Cam Tartı GS 39, kilonuzu öğrenmenize yardımcıdır. Üstelik konuşma işlevine sahiptir ve 5 ayrı dil (D, GB, F, ES, RUS) seçeneği vardır.
Konuşma işlevi kapatılabilir ve ses seviyesi ayarlanabilir. 4 kayıt yeri hafızasına sahiptir. Böylece son ölçümlerinizi kaydedebilir ve bakabilirsiniz.
Beurer Cam Tartı GS 39,basma yüzeyi geniştir ve emniyetli camdan tasarlanmıştır. 28 x 34 cm ölçülerindedir. Rakam boyu 33 mm dir.
Etkileyici, mavi ışıklı özel bir tasarımı vardır. Evinizde severek kullanabilirsiniz.
Kilonuzu İngilizce modunda, kg/lb/st birimleriyle ölçebilir. Vibration-On tekniği ile açılır ve otomatik kapanma özelliği vardır.
150 kg / Ölçeklendirme 100 g taşıma kapasitesine sahiptir. 35 x 34 x 2,3 cm ölçülerindedir. Ekran boyutu, 92 x 47 mm dir.
İstediğiniz zaman kilonuzu öğrenmenize yardımcı olabilecek, Beurer Cam Tartı GS 39, Turuncu Kasa' da indirimli fiyata satılan bir üründür.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
17 Eyl. 2013
(5/5
Başlık :
ihtiyacım olanı beurerden aldım
(Beurer Cam Tartı GS 39)

 Report abuse
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler