ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Güneş Ürünleri ve Kremleri

3 Al 2 Öde Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Kampanyalar

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Beurer Cam Tartı GS 42

10034

Markası : Beurer

0 Item Items

Hakkında bilgi alabileceğiniz Beurer Cam Tartı GS 42, renkli ekranda BMI hesaplaması yapabilen bir üründür ve bu sayfada indirimli fiyata satılmaktadır.

Daha fazla detay

116 TL KDV DAHİL

0
1

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 1160 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 1160 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 1.16 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Beurer Cam Tartı GS 42

Beurer Cam Tartı GS 42

Marka Adı: Beurer
Ürün Adı: Beurer Cam Tartı GS 42
Ürün Miktarı: 1 adet cam tartı, 3 adet 1,5V AAA pil
Ürün Özellikleri: BMI hesaplamalıdır. Geniş basma yüzeye sahiptir. 10 x 10 kayıt yerine sahiptir. 150 kg taşıma kapasitesi vardır.
Sonuç: Kaç kilo olduğunuzu öğrenmenize yardımcıdır.
Kullanım Şekli: Tartınızı düz ve sert bir zemin üzerine yerleştirdikten sonra, tartılabilirsiniz.
Vücut kitle indeksi, bir kişinin kilosunun boyuna göre normal olup olmadığını gösteren değerdir. Bu oran kişinin kilosunun, boyunun metrekaresine bölünmesiyle elde edilir.
Vücut indeksi metodu, vücuttaki yağ oranını vermez. Sadece kilo değerinizin düşük, obez ya da sağlıklı olduğunun saptanmasıdır.
Beurer firması vücut indeksinizi de ölçebileceğiniz teraziler geliştirmiştir. Beurer Cam Tartı GS 42 bu terazilerden biridir.
Beurer Cam Tartı GS 42
BMI hesaplamalı, Beurer Cam Tartı GS 42, geniş basma yüzeyine sahiptir. Basma yüzeyinin genişliği, 31,5 x 31,5 cm dir.
Renkli ekranı sayesinde BMI sonuçları yorumlanabilir. 18.5 in altındaki düşük kiloda pembe ekran, 18.5-25.0 arasındaki normal kiloda yeşil ekran, 25.1-30.0 arasındaki fazla kilo da sarı renk,30.0 dan sonraki obezitede kırmızı ekran göstergesi belirir.
Vibration-On açma tekniğine ve otomatik kapanma özelliğine sahiptir. Kilonuzu kg/lb/st birimleriyle ölçer. 10 x 10 kayıt yerine sahiptir. 150 kg / Ölçeklendirme 100 g taşıma kapasitesine sahiptir.
Beurer Cam Tartı GS 42, 31,5 x 31,5 x 2,5 cm ölçülerindedir. Ekran ölçüsü ise, 88 x 48 mm dir. Rakam boyutu 28 mm dir.
Beurer Cam Tartı GS 42, Turuncu Kasa' da indirimli fiyata satılan bir üründür.
20 Eyl. 2013
(5/5
Başlık :
bu güzel medikal ürünler için beurere tesekkurler
(Beurer Cam Tartı GS 42)

 Report abuse