ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

30 TL Üzeri Kargo Bedava

Sonbahar

3 Al 2 Öde

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Kredi Kartı Hakkında

Beurer Cam Tartı GS 49

10037

Markası : Beurer

0 Item Items

Büyüme çağındakilerin kullanımına uygun olan, Beurer Cam Tartı GS 49 ürününü, ucuz fiyata satın almak için, sayfamızdaki indirim kampanyalarını takip edebilirsiniz.

Daha fazla detay

212 TL

Kazanacağınız puan 2120 tupara Toplam tutarı: 2.12 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Beurer Cam Tartı GS 49

Beurer Cam Tartı GS 49

Marka Adı: Beurer
Ürün Adı: Beurer Cam Tartı GS 49
Ürün Miktarı: 1 adet cam tartı, 3 adet 1,5V AAA pil(boy ölçer için), 2 adet 3V CR2032 pil(terazi için)
Ürün Özellikleri: Boy ölçer özelliğe sahiptir. Beden kitle indeksini hesaplayabilir.Kızılötesi aktarım özelliği vardır. 150 kg taşıma kapasitesine sahiptir. 33 x 33 x 2,0 cm ölçülerindedir.
Sonuç: Boyunuzu, kilonuzu ve beden kitle indeksinizi ölçmeye yardımcıdır.
Kullanım Şekli: Tartınızı düz ve sert bir zemin üzerine yerleştirdikten sonra kullanabilirsiniz.
Beden kitle indeksi, vücut ağırlığının ve boy ölçülerinin matematiksel bir hesapla oranlanması sonucu çıkan sayıdır. Bu sayının oranına göre, kişiye şişman, zayıf ya da aşırı şişman, aşırı zayıf tanıları konabilir.
Yetişkin Beden Kitle İndeksi hesaplamak için, kilonun boy uzunluğu karesine bölünmesi gerekir. Beden kitle indeksi, 18.5 ten düşük çıkarsa, zayıf olduğunuz sonucuna erişebilirsiniz. 18.5 arası 24.9 ise normal ya da sağlıklı kiloda olduğunuzu düşünebilirsiniz. 25 arası 29.9 ise fazla kilolarınız olduğunu, 30 dan fazla ise obez olduğunuzu düşünebilirsiniz.
Beurer Cam Tartı GS 49 ile her an kilonuzu ölçebilir ve kendinize bir beslenme programı yapabilirsiniz. Ayrıca beden kitle indeksini de hesaplayabilir. Boy ölçer özelliği vardır.
Beurer Cam Tartı GS 49
Kolayca anlaşılması için, beden kitle indeksi kadelendirmesi için 4 farklı rengi vardır.150 kg / Ölçeklendirme 100 g taşıma kapasitesine sahiptir.
Beurer Cam Tartı GS 49, emniyetli camdan tasarlanmış basma yüzeye sahiptir. Yüzeyin genişliği 33 x 33 cm dir.
Terazi, Quick-Start tekniği ile açılır. Boy ölçer, Button-On açma tekniği ile açılır. Kilonuzu kg/lb/st birimleriyle ölçer.
Kızılötesi aktarım özelliği vardır. 33 x 33 x 2,0 cm ölçülerindedir. Ekran boyutu 62 x 50 mm dir. Rakam boyutu 23 mm dir.
Beurer Cam Tartı GS 49, Turuncu Kasa' da indirimli fiyata satılmaktadır.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
19 Eyl. 2013
(5/5
Başlık :
cok basarılı
(Beurer Cam Tartı GS 49)

 Report abuse
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler