ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Sonbahar

3 Al 2 Öde

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Kredi Kartı Hakkında

Beurer Cam Tartı GS 50

10038

Markası : Beurer

0 Item Items

özel tasarımlı ve güneş enerjili, Beurer Cam Tartı GS 50 ürününü ucuz fiyata satın almak için, sayfamızdaki indirim fırsatlarını takip edebilirsiniz.

Daha fazla detay

177 TL

Kazanacağınız puan 1770 tupara Toplam tutarı: 1.77 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Beurer Cam Tartı GS 50

Beurer Cam Tartı GS 50

Marka Adı: Beurer
Ürün Adı: Beurer Cam Tartı GS 50
Ürün Miktarı: 1 adet cam tartı
Ürün Özellikleri: Güneş enerjisiyle çalışır. Pil kullanımına gerek yoktur. Şık bir tasarıma sahiptir. 150 kg taşıma kapasitesine sahiptir.
Sonuç: Kaç kilo olduğunu öğrenmenize yardımcıdır.
Kullanım Şekli: Tartıyı düz ve sert bir zeminin üzerine koyun ve iki ayağınızla tartının üzerine çıkarak kilonuzu öğrenin.
İdeal kilo, boyunuzla orantılo olan, kilodur. Eğer mevcut kilonuz, ideal kilonuzun altında veya üstündeyse, kendinize yeni bir beslenme düzeni oluşturmalısınız.
Çok hızlı kilo almaktan ya da vermekten kaçınmalısınız. İdeal kilonuza eriştikten sonra da, korumaya çalışmalısınız.
Yaşınıza, boyunuza ve cinsiyetinize göre ideal kilonuzu hesaplayabilirsiniz. Genel bir yargı olarak bilinen "boyunuzdan 10 çıkarın ideal kilonuzu bulursunuz" sözünün kesin bir geçerliliği yoktur. Çünkü, herkesin bünyesi ve şartları farklıdır.
Beurer Cam Tartı GS 50
Beurer Cam Tartı GS 50 ile kilonuzu ölçebilir ve kontrolünü yapabilirsiniz. En önemli özelliği Güneş enerjisiyle çalışmasıdır. 150 kg / Ölçeklendirme 100 g taşıma kapasitesine sahiptir.
Özel tasarımlı güneş enerjili terazi, her zaman kullanıma hazırdır. Güneş ışığıyla ya da yapay ışıkla çok kısa bir sürede çalışmaya başlar. Pil takmaya gerek yoktur. 5 entegre güneş hücresi vardır. Güneş alanı 100 cm² dir.
Beurer Cam Tartı GS 50, karbon tasarımlı ve fırçalanmış aliminyumdan basma yüzeye sahiptir. Şık bir tasarımı vardır. Laminat basma yüzeyi: 31 x 28 cm dir.
35 x 28,5 x 2,1 cm ölçülerindedir. Kısmen geri dönüştürülmüş malzemeden üretildiği için çevre dostudur. 84 x 40 mm ekrana sahiptir. Rakam boyutu 34 mm dir.
Quick-Start açılma tekniğine ve otomatik kapanma özelliğine sahiptir. kg/lb/st birimleriyle ölçüm yapabilir. 40 Watt ampulde 10 saniye sonra kullanıma hazır hale gelir.
İşlevsel özelliklere sahip olan, Beurer Cam Tartı GS 50 Turuncu Kasa' da indirimli fiyata satılan bir üründür.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
19 Eyl. 2013
(5/5
Başlık :
doğa dostu bu tartıyı merak ettim dogrusu
(Beurer Cam Tartı GS 50)

 Report abuse
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler