ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Beurer FT 90 Temassız Termometre

16328

Markası : Beurer

0 Item Items

Vücut sıcaklığının, ölçümünü yapmaya yardımcı olan, Beurer FT 90 Temassız Termometreyi, uygun fiyata satın almak için, bu sayfadan sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

160 TL KDV DAHİL

0
1

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 1600 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 1600 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 1.60 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Beurer FT 90 Temassız Termometre
Temassız temometre ile vücut sıcaklığının ve nesne sıcaklığının temassız, hijyenik ve güvenli bir ölçüm yapılmasını sağlar.
- Pratik standlıdır.
- Saniyeler içinde ölçüm < 2 saniye.
- Kızılötesi ölçüm teknolojisi.
- Ses Kontrolü (on/off).
- Ölçüm hassasiyeti.
- °C ve °F göstergesi.
- Ölçüm hassasiyeti: ±0,2°C: 36 - 39°C.
- Nesne ±0,2°C: 60°C.
- 32 kayıt yeri.
- Otomatik kapanma.
- Ölçüm sonunda sinyal sesi.
- Tıbbi ürün.
- Büyük, ışıklı kolay okunabilen ekran.