ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Kampanyalar

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Beurer JFT 15 Ekspres Termometre

16301

Markası : Beurer

0 Item Items

Esnek ölçüm ucuna sahip olan, Beurer JFT 15 Ekspres Termometreyi, bu sayfada bulabilir ve hemen satın almak için, indirimli fiyatı ile sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

23 TL KDV DAHİL

0
1

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 230 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 230 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.23 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 3,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Beurer JFT 15 Ekspres Termometre :

Beurer JFT 15 Ekspres Termometre

Marka Adı :Beurer

Ürün Adı : Beurer JFT 15 Ekspres Termometre

Ürün Miktarı : 1 adet

Ürün Özellikleri : 10saniyede hızlı ölçme yapabilirsiniz. Ucu esnektir, civa ve cam içermez. Ateşölçüm derecesi 37,8 dereceyi geçtiğinde ikaz verir. Saklama kutusu ile elinize ulaşacaktır.

Ölçüm bittiğinde uyarı sinyali verecektir ve su geçirmez. Pili bittiğinde görebilirsiniz.

Sonuç : Özellikle çocukların ve ateşini kolaya ölçmenize yardım sağlayacak termometreyi yetişkinler de kullanabilirler.

Kullanım Şekli : Esnek ölçüm ucu ile hızlı ve kolay bir şekilde ateş ölçmeye yardımcı olur.

İçerik : Hızlı ateş ölçer bir termometredir, civa ve cam içermez.

Vücut ısısının normal değerlerden daha yüksek olması ateşlenme olarak adlandırılır ve özellikle çocuklarda görülen yüksek ateş ebeveynlerin endişelenmesine neden olabilmektedir.

Vücut, koltuk altından ölçüldüğünde 37,4; ağızdan ölçüldüğünde 37,5; rektumdan ölçüldüğünde 38 ve kulaktan ölçüldüğünde ise 37,8 derecenin altında olmalıdır.

Ateş, bazen önemsiz olmakla birlikte bazen de önemli rahatsızların habercisi olabilir ya da bazı bünyelerde ateş, havale geçirilmesine yolaçabilir bu nedenle yüksek ateş sürekli kontrol edilerek gerektiğinde müdahale edilmelidir.

Beurer markasındaki ateş ölçer ürünler size doğru ve güvenilir sonuçları hızlı bir şekilde sunmaya yardımcı olurlar.

Beurer JFT 15 Ekspres Termometre, sevimli desenleri ve esnek ucu ile hem yetişkin hem de çocuklar da ateş ölçümünü hızlı ve güvenilir şekilde elde etmenize yardımcı olur ve son ölçümü kaydeder.

Beurer markası 1919 yılında ısı yastığıyla piyasaya çıkmıştır, bugün ise tansiyon aleti çeşitleri, ateş ölçerler, basküller, terapi cihazları, nabız ölçerler gibi pek çok ürün çeşidine sahiptir ve dünyada beğenilerek ve güvenle kullanılmaktadır.

Beurer JFT 15 Ekspres Termometre, Turuncu Kasa’da ucuz fiyata satılmaktadır.