ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Sonbahar

3 Al 2 Öde

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Kredi Kartı Hakkında

Beurer JFT 90 Temassız Termometre

ZZ16362

Markası : Beurer

0 Item Items

Bebek ve çocukalrın ateşini ölçmenize yardımcı olabilecek, Beurer JFT 90 Temassız Termometre, bu sayfada avantajlı fiyata satılan bir üründür.

Daha fazla detay

160.48 TL

Kazanacağınız puan 1604 tupara Toplam tutarı: 1.60 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Beurer JFT 90 Temassız Termometre

 

Beurer JFT 90 Temassız Termometre

Bebekler ve çocuklar korunmasızdır, savunma sistemleri çok gelişmediği için rahatsızlıklara çok kolay yakalanırlar. Yetişkinlere göre daha hassas yapıdadırlar.  Ateşin olması normal bir durum olup, vücudun rahatsızlıkla savaştığını gösterir. Ancak ateşin normal değerin üstüne çıkmasıtehlikeli olabilir. Evde dijital termometre ile bebeğin veya çocuğun ateşinisürekli ölçerek, gözlemleyebilirsiniz.

Vücut ısısının normalin üzerine çıkmasına "ateş” denir. Çocuklardanormal vücut ısısı, yetişkinlerden daha yüksektir. Vücut ısısı ağız, makat, kolaltı ve kulaktan ölçülebilir.

 Bebeğin ateşini termometre ile ölçerek, kontrol edebilirsiniz. Yapılanmüdahaleler sonucunda ateş düşmüyorsa, doktora başvurulmalıdır. Yüksek ve düşmeyenateş havaleye neden olabilir. Havale bebekler ve çocuklar için tehlikelidir,kalıcı sorunlara yol açar.

 

Beurer JFT 90 Temassız Termometre

Beurer JFT 90 Temassız Termometre, dijital temassız ateşölçer.

Vücut sıcaklığını, nesne sıcaklığını, ortam ve yüzeysıcaklığını temassız, güvenle ölçmeye yardım eder.

Cilt teması olmadan hijyenik ve güvenli ölçüm sağlar.

Kızılötesi ölçüm teknolojisi, saniyeler içinde ölçüm yapabilir.

Ateş alarmı, ses kontrolü, °C ve °F göstergesi bulunur.

Vücut sıcaklığı 60 kayıt yeri, otomatik kapanma, ölçümsonunda sinyal sesi özellikleri bulunan tıbbi üründür.

Büyük, mavi ışıklı kolay okunabilen XL ekran.

Beurer JFT 90 Temassız Termometre, kampanyalı fiyatıylaucuzluk ve kalitenin adresi Turuncu Kasa’dan satın alabilirsiniz. 

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler