ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

30 TL Üzeri Kargo Bedava

Sonbahar

3 Al 2 Öde

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Kredi Kartı Hakkında

Beurer Nabız Ölçüm Saati PM 40

ZZ10057

Markası : Beurer

0 Item Items

İkinci bir kol değiştirme bandına sahip olan, Beurer Nabız Ölçüm Saati PM 25 ürününü, bu sayfada bulabilir ve indirimli fiyata sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

207 TL

Kazanacağınız puan 2070 tupara Toplam tutarı: 2.07 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Beurer Nabız Ölçüm Saati PM 40 :


Beurer Nabız Ölçüm Saati PM 40 :

Marka Adı : Beurer

Ürün Adı : Beurer Nabız Ölçüm Saati PM 40

Ürün Miktarı : 1 Adet cihaz (nabız saati) , taşıma kutusu, 2adet pil

Ürün Özellikleri : Analog sinyal aktarımına sahip olan cihazEKG hassaslığında kalp frekans ölçümü yapar ve ortalama frekansı almaya yardımeder. Ürün 30 metreye kadar su geçirmez, yüzerken kullanıma uygundur. Saat,kronometre ve uyandırma alarmı da bulunmaktadır.

Aydınlatma özelliğine sahip olan ışıklı ekranını gece de takipedebilirsiniz.

Cihaz kalori ve yağ yakımı takibinizi de kolaycayapabilmenize yardım eder.

Sonuç : Nabız atışınızı hassas bir şeklide ölçebilmenize,kalori ve yağ yakımı takibini göstermeye yardımcı olur.

Kullanım Şekli : Kolunuza saat gibi takarak kullanabileceğiniznabız ölçer ile kolay ölçüm yapabilirsiniz ve kişisel antrenman alanı ve alarmıile de kullanışlıdır.

Beurer markasına ait olan Nabız Ölçüm Saati PM 40, nabızölçümünü yapmanıza yardım ederken ayrıca kalori ve yağ yakımı takiplerinizi yapmanızakişisel zinde kalma testi uygulamanıza da yardım edecektir.

Sağlıkla ilgili cihazların güvenirliliği son dereceönemlidir.


Kalitesi yıllardır bilinen Beurer cihazları sağlıkla ilgili,güzellik ve kişisel bakımınıza özel, mutfak cihazları, hayatınızıkolaylaştırmaya yardımcı olabilecek farklı özellikte cihazlar da bulunmaktadır.


Beurer Nabız Ölçüm Saati PM 40, kalp frekansınızı EKGhassaslığında gerçekleştirmeye yardımcı olur. Farklı işlevleri de bulunancihaz, özellikle spor yapan kişilerin yağ ve kalori yakma hesabında da yardımcıolabilecek ürün aynı zamanda zindelik hesabı yapabilmenize yardımcı olur.

Işıklı ekranı ile gece kullanabileceğiniz cihazı yüzerken derahatlıkla kullanabilirsiniz. 30 metre derinliğe kadar su geçirmez özellikgösterir.Beurer Nabız Ölçüm Saati PM 40, Turuncu Kasa’da ucuz fiyatasatılan bir cihazdır.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
21 Eyl. 2013
(5/5
Başlık :
cok kullanıslı gercekten hemen alın dusunmeden tavsiye ederim
(Beurer Nabız Ölçüm Saati PM 40)

 Report abuse
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler