ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Kampanyalar

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Beurer Şeker Ölçüm Cihazı GL 32

10081

Markası : Beurer

0 Item Items

Kendi kendine kullanım için uygun olan, Beurer Şeker Ölçüm Cihazı GL 32 ürününü, ucuz fiyata satın almak için, bu sayfadan sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

74 TL KDV DAHİL

0
1

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 740 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 740 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.74 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 3,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Beurer Şeker Ölçüm Cihazı GL 32 :

Beurer Şeker Ölçüm Cihazı GL 32 :

Marka Adı :Beurer

Ürün Adı : Beurer Şeker Ölçüm Cihazı GL 32

Ürün Miktarı : 1 adet

Ürün Özellikleri : Paketin içerisinde ölçme aleti, parmak delme cihazı, AST kapağı, 10 lanset(delici), 10 test şeridi, kılıf

Evde kendi başınıza parmak ya da koldan kolay ve güvenli şekilde kan şekerinizi ölçmeye yardımcı olur. Ürün, kodlama gerektirmez ve bu nedenle kodlama hatalarından kurtulmuş olabilirsiniz. Sadece 6 saniye içinde sonuç alabilirsiniz. Diabass ve SiDiary ile uyumludur.

Haftalık, 2,3,4 haftalık, 60 veya 90 günlük ölçüm değerlerinin ortalamasını alabilmenize yardımcı olacaktır.

Ölçüm değerlerini saat ve tarihi ile kayıtlı tutar. Plazmakalibrasyonlu bir cihazdır.

Sonuç : Kan şekerinizi evde kendi başınıza kolayca ölçmenize yardım eder.

Kullanım Şekli : Ufak bir miktar( 0,5 μl ) kan ölçüm için yeterlidir, parmak ya da koldan ölçüm yapabilmenize yardımcı olur.

Kan şekeri ölçümü yapmak önemlidir. Özellikle şeker rahatsızlığı sorunu yaşayan kişiler de şekerin yüksek ya da düşük olması tehlikeli olabilir.

Evde kendi başınıza ve kolay bir şekilde kan şekerinizi ölçebilmeniz önemlidir.

Beurer Şeker Ölçüm Cihazı GL 32, çok ufak bir miktar kan ile sadece 6 saniyede kandaki şeker yüksekliğini ölçebilmenize yardımcı olacaktır.

Klinik olarak testlerden geçirilen ölçüm cihazı ile kolay,çabuk ve güvenilir ölçüm yapabilirsiniz.

Kan şekerinin yüksek olması da düşük olması da son derece tehlikeli ve önemlidir, özellikle şeker rahatsızlığı olan kişilerin düzenli olarak ölçüm yapması doktorlar tarafından önerildiğinde bu cihaz size kolaylık sağlayacaktır.

Beurer Şeker Ölçüm Cihazı GL 32, Turuncu Kasa’da ucuz fiyata satılmaktadır.

04 Eyl. 2013
(5/5
Başlık :
ilgilenen kişiler beurer den sasmayın
(Beurer Şeker Ölçüm Cihazı GL 32)

 Report abuse