ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Sonbahar

Sonbahar

3 Al 2 Öde

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Kredi Kartı Hakkında

Beurer Terapi Ürünleri EM 38

10073

Markası : Beurer

0 Item Items

Alt sırt bölgelerindeki ağrılarda kullanabileceğiniz, Beurer Terapi Ürünleri EM 38'i, hemen kullanmaya başlamak için, bu sayfadan indirimli fiyata sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

162 TL

Kazanacağınız puan 1620 tupara Toplam tutarı: 1.62 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Beurer Terapi Ürünleri EM 38 :

Beurer Terapi Ürünleri EM 38

Marka Adı : Beurer

Ürün Adı : Beurer Terapi Ürünleri EM 38

Ürün Miktarı : 1 Adet kemer, 1 adet uzatma bandı ve 1 adet kumanda cihazı

Ürün Özellikleri : Alt sırt bölgesinde yani bel için kullanıma uygundur. Esnek yapısı ile karın bölgesi 75 ve 145 cm olarak kullanılabilir.Ayrıca uzatma bandı da bulunur.

Alt sırt bölgesinde ağrı yaşayan kişiler için kullanıma uygundur. Rahat bir kullanıma sahip olan kemerin kumandası çıkartılabilir.

İçerisinde 4 adet aşınmayan elektrodu bulunmaktadır.Yoğunluğu ayarlanabilen ürün ayrıca 4 farklı programa sahiptir.3 tane 1,5 V değerinde pille çalıştırılır.

Sonuç : Bel bölgesinde ağrı sorunu yaşayan kişiler için kolay kullanım.

Kullanım Şekli : Ürünü bel çevresine sararak kumandasından program ve yoğunluk ayarı yapabilirsiniz. Geri sayma zamanlayıcısıyla da çalışma süresi ayarlanabilir.

Beurer Terapi Ürünleri EM 38

Alt sırt bölgesinde ağrı sorunu yaşayan kişilerin kullanımı için tasarlanmış, kolay ve konforlu kullanım sağlamaya yardımcı kemerdir. Bel çevresine göre ayarlanabilir, uzatma bandı da bulunmaktadır.

Kumandası çıkartılabilir. Cihazın çalışma yoğunluğu kumandasından ayarlanır, 4 programdan uygun olanı seçilebilir. Rahat, kolay ve konforlu bir kullanım sağlamaya yardımcı olur.

Kullanım zamanı geri sayım zamanlayıcı özelliği ile ayarlanabilir. Bel çevresi 75-140 cm olan kişilere uygun olarak tasarlanmıştır ve kolayca esner.

Bel hassastır, ufak bir yanlış hareketle bel ağrısı çekebilirsiniz.Özellikle de sporcular sık sık bel ağrısı çekmekten yakınırlar, ayrıca bubölgedeki kasları uyarmaya da yardım eder.

Beurer markası tansiyon aleti çeşitleri, ateş ölçerler,basküller, terapi cihazları, nabız ölçerler, mutfak araçları, kişisel bakım cihazları gibi pek çok ürün çeşidine sahiptir ve dünyada beğenilerek ve güvenle kullanılmaktadır. İlk defa 1991 senesinde ısı yastıkları ile piyasaya ürünsunan marka her geçen gün ürün yelpazesini genişletmektedir.

Beurer Terapi Ürünleri EM 38 , Turuncu Kasa farkı ile uygun bir fiyata satılmaktadır, siz de kolayca sipariş vererek satın alabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
13 Eyl. 2013
(5/5
Başlık :
harika tek kelimeyle
(Beurer Terapi Ürünleri EM 38)

 Report abuse
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler