ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Sonbahar

Sonbahar

3 Al 2 Öde

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Kredi Kartı Hakkında

Beurer Terapi Ürünleri EM 41

10075

Markası : Beurer

0 Item Items

3 işlevli terapi ürünü olan, Beurer EM 41'i, ucuz fiyata satın almak için, sayfamızdaki indirim kampanyalarını takip edebilirsiniz.

Daha fazla detay

182.13 TL

Kazanacağınız puan 1821 tupara Toplam tutarı: 1.82 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Beurer Terapi Ürünleri EM 41 :

Beurer Terapi Ürünleri EM 41 :

Marka Adı : Beurer

Ürün Adı : Beurer Terapi Ürünleri

Ürün Miktarı : 1 adet cihaz, 4 adet elektrot

Ürün Özellikleri : Terapi ürünlerinden biri olan cihaz ağrı terapisi uygulamaya yardımcı olurken ,rahatlama ve masaj etkisi sağlamaya, kaslarda uyarıcı etki vermeye yardımcı olacak şekilde dizayn edilmiştir. 4 elektrodu kendinden yapışkanlı özelliği ile kolayca yapışır.

Cihazın 30 uygulaması önceden programlanarak hazırlanmış, 20 uygulaması da kişisel olarak programlanabilir özellikte bulunmaktadır.

Ayrıca cihazın ayarlayabileceğiniz 2 kanalı bulunmaktadır.Ürün kılıfıyla birlikte saklanabilir.

Sonuç : 3 farklı işleve sahip özelliği ile kaslarda uyarıcılık sağlamaya, masaj etkisi sağlamaya ve ağrı terapisi uygulamaya yardım.

Kullanım Şekli : Kullanacağınız bölgeye elektrotları yapıştırarak seçtiğiniz program, yoğunluk ve kanal ayarlaması ile ürün çalıştırılır,geri sayma sayacı ile kullanacağınız kadar zaman ayarı da yapabilirsiniz.

Genellikle spor yapan ya da vücudun bazı bölgelerinde ağrı sorunu yaşayan kişilerin kullanımına uygun cihaz 45x45 ebatında 4 adet elektrot içerir ve sorunlu ya da ihtiyaç duyduğunuz bölgeye elektrotlar yapıştırılır ve cihazın ayarlanmasıyla birlikte uygulama başlatılır.

İsteğe göre geri zamanlama, program, kanal ayarları yapılabilir.

3 farklı işlevi ile evde kendi başınıza terapi uygulayabileceksiniz.

*Kas uyarıcı etkisi vermeye yardımcı –EMS özelliği ile

*Ağrı çekilen bölgeye terapi uygulaması – TENS özelliği ile

*İhtiyaç duyulan bölgede masaj ve rahatlatıcı etki sağlamaya yardım.

Saklama çantası ve kılıfa sahip olan ürünü yanınızda kolayca taşıyabilir ve ihtiyacınız olduğunda kolaylıkla kullanabilirsiniz. Cihazı 3adet 1,5 V pille çalıştırabilirsiniz.

Kullanacağınız 30 uygulama önceden hazırlanmış, 20 uygulama ise kişisel olarak hazırlanabilecek şekildedir ve toplam 50 uygulama programına sahiptir.

Beurer markası 1919 yılında ilk defa ürün tasarlayarak piyasada satışa sunmuştur, günümüzde ise tansiyon aleti çeşitleri, bebeklere özel mama ısıtıcı, tartılar, ateş ölçerler, yetişkinler için farklı özellikte ve güzellikte basküller, terapi cihazları, nabız ölçerler, mutfak araçları,kişisel bakım cihazları gibi pek çok ürün çeşidine sahiptir ve dünyada beğenilerek ve güvenle kullanılmaktadır.

Beurer Terapi Ürünleri EM 41, İndirimli fiyatı ile TuruncuKasa’da satılan bir üründür.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler