Filtre

Markalar

Kategori

Fiyat

1 - 913 TL

ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Kampanyalar

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

biberon mamaları

BİBERON MAMALARI

Bebeklerin doğumdan itibaren ilk altı ay sadece anne sütü ile beslenmeleri gerektiği herkes tarafından bilinmektedir.  Bebeğin bağışıklık sisteminin güçlenmesinde, hastalıklardan korunmasında ve bebeklerin gelişimini sağlıklı bir biçimde devam ettirmesinde anne sütünün önemi büyüktür.

Bazen annenin sütü bebeğe yetmeyebilir, bebek anneyi emmek istemeyebilir, anne ile bebek birbirinden uzakta olabilir. Böyle durumlarda mamalar, biberon mamaları, bebeklerin beslenmesinde kullanılabilir.

Bebekler için mama seçimi, annelerin en sık araştırdığı konulardan biridir. Her anne için bebeği eşsizdir ve onun için her şeyin en iyisini yapmak istemesi normaldir.

Bebeğe ek besin verilirken, dikkat edilmesi gereken birtakım faktörler bulunmaktadır. Bebek için ek gıda verilirken eğer anne sütü hala geliyorsa, anne sütü de verilmeye devam edilmelidir. Ek besin seçiminde, bebeğin kaç aylık olduğuna muhakkak dikkat edilmelidir.  

Biberon mamaları, bebeğe kaynatılmış ve ılıtılmış su ile hazırlanır. Mama hazırlarken, temizlik kurallarına dikkat edilmesi çok önemlidir. Ayrıca bebek maması seçerken, bir uzmandan yardım da alabilirsiniz.

Milupa devam mamaları, Milupa devam sütü, Similac biberon maması, SMA biberon mamaları, annelerin, bebek beslenmesi konusunda tercih ettiği markalardan bazılarıdır.

 

85 ürün bulundu
85 parçadan 1 - 23 arası gösteriliyor.