ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Sonbahar

3 Al 2 Öde

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Bebek Giyim Kategorisi

Kampanyalar

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Kredi Kartı Hakkında

Bioderma White Objective Moussant Foaming Gel Cleanser 500 ml - 2.si Bedava

30570

Markası : Bioderma

37 Item Items

Bioderma White Objective Moussant Foaming Gel Cleanser 500 ml - 2.si Bedava, cildi, nazikçe temizlemeye ve ciltteki kahverengi lekelerle mücadele etmeye yardımcıdır.

Kampanya Koşulları Gereği Puanları Yoktur.

Daha fazla detay

89.90 TL KDV DAHİL

67.43 TL KDV DAHİL

25% indirim

- +

0
1

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 674 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 674 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.67 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bioderma White Objective Moussant Foaming Gel Cleanser 500 ml - 2.si Bedava

 Bioderma White Objective Moussant Foaming Gel Cleanser

Marka Adı: Bioderma

Ürün Adı: Bioderma White Objective Moussant Foaming Gel Cleanser

Ürün Miktarı: 500 ml+ 500ml (2.si bedava)

Cilt Tipi: Tüm cilt tipleri

Ürün Özellikleri: Cilt tonunda eşitlenme ve aydınlanma sağlamaya yardımcı cilt temizleyicidir. Lekeli ciltlere özel olarak geliştirilmiştir. Kahverengi lekelerin görünümünde hafifleme sağlamayı amaçlar. Kremsi, parfümlü ve köpüren formülü yüz ve vücutta temizlik ve aydınlık etkisi sağlamaya yardımcıdır. Yüksek cilt toleransına sahiptir. AHA’ larla birlikte soyucu tanecikler içerir. Ciltte hassas bir temizlik sağlar.

Sonuç: Ciltteki leke görünümleriyle mücadele etmeye ve cilde aydınlık bir görünüm saylamaya yardımcıdır.

Kullanım Şekli: Nemli cilde köpürtülerek uygulanır ve ardından durulanır. Haftada 1-2 kez cil maskesi olarak kullanabilirsiniz. Maske olarak uygulamak için, kalın bir tabaka halinde cilde uygulanır ve 5 dakika sonra, hafifçe ıslatılarak köpürtülür ve durulanır.

Göz çevresi uygulamaya dahil edilmez.

İçerik: Sabun içermez.

 

Cilt lekelerinin pek çok farklı sebebi olabilir. Ancak sebebi ne olursa olsun, cilt lekeleri cildin bütünlüğünü, pürüzsüzlüğünü ve homojen görünümünü olumsuz yönde etkiler.

Bioderma White Objective serisi lekeli ciltlere özel olarak geliştirilmiş ürünlerden oluşur. Bioderma White Objective Moussant Foaming Gel Cleanser, lekeli ciltlerde hassas bir temizlik sağlamaya ve aydınlık, eşitlenmiş bir cilt görünümü sağlamaya yardımcı olur.

Cilt ile toleransı yüksektir.  Maske olarak kullanıma da uygundur. Leke görünümüyle mücadele etmeye çalışır. Parfüm içeren formülü, kremsi

Bioderma White Objective Moussant Foaming Gel Cleanser 500 ml, aynı boyuttaki bedava ürünü ile birlikte Turuncukasa.com adresinde indirimli fiyata satılmaktadır.