Filtre

Markalar

Seçimi sıfırla

ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Kampanyalar

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

İnceleme ve Oylar :
Boswel

Ortalama: 5 / 5
Marka durumu 1 oy ve 1 kullanıcı incelemesi.
Boswel masaj jeli markası olarak, pek çok kişinin terchidir. Boswel masaj ürünleri, kas gerilmelerini yumuşatmaya, kişiyi rahatlatmaya yardımcı olur. Boswel ürünleri, çözüm odaklı olarak geliştirilmiştir.
1 adet ürün bulunmaktadır.
1 - 1 arası gösteriliyor.
boswel

Boswel


Boswel bir masaj jeli markası olarak pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir.


Boswell masaj jeli, hoş ve ferahlatıcı bir kokuya sahiptir. Kas ağrılarında, burkulma ağrılarında, romatizmal ağrılarda, kaslardaki gerilmelerde kullanılabilir. Stresin giderilmesinde de yardımcı bir üründür. Bitki özleri içeren bir formüle sahiptir. Adaçayı, nane yağı içerir. Sırt, boyun, bel, ayak ve bacak ağrıları, eklem ağrıları, tutulmalar ve baş ağrılarında kullanılabilir.


Günümüzde masa başı çalışanlar, sürekli oturdukları için, özellikle boyun ve sırt ağrılarından şikâyet ederler. Kas gerilmeleri, tutulmalar gibi rahatsızlıklar da günümüz insanının en sık yakındığı durumlardır. Spor yapan kişilerde de omuzlarda, kollarda, bacaklarda kas ağrıları görülebilir. Üşütmeye bağlı gribal rahatsızlıklarda kas ağrılarına sebep olabilir.


Boswel Masaj Jeli, kan dolaşımını düzenlemeye, kaslardaki gerilimi yumuşatmaya, kişiyi rahatlatmaya yardımcı olur.


Masaj, kişinin stresini atmasına, rahatlayıp, gevşemesine ve kendini daha huzurlu hissetmesine neden olan bir uygulamadır. Hemen çoğu insan kendisine masaj yapılmasından hoşlanır. Özellikle de sırt ağrılarımız olduğunda, biraz rahatlayabilmek adına, birisine ovdurmak isteriz.


İyi bir masaj, sadece kasları gevşetmekle kalmaz, sağlık açısından da birçok yarar sağlar. Yapılan masaj ağrıları azaltabileceği gibi, gerginliği azaltır, kişiyi gevşetir ve rahatlama sağlar. Elbette masajı yapan kişinin doğru teknikleri kullanıyor olması da çok önemlidir.


Masaj yaparken kullanılacak yağların veya kremlerin içerikleri ve özellikleri de göz ardı edilmemelidir. Kas ağrılarının dindirilmesi, kasılmaların hafiflemesi için yapılan masaj kadar, masajda kullanılan ürünlerin de önemi vardır.


Boswel masaj jeli, çözüm odaklı geliştirilen bir üründür. Kişiyi hem rahatlatmaya hem de fiziksel olarak daha rahat hareket edebilmesine ve ağrı hissini daha az hissetmesine yardımcı olmaya çalışır.


Boswel ürünlerine Turuncu Kasa’ dan ulaşabilirsiniz. Sitemizdeki indirim kampanyalarını takip ederek, uygun fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.