ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Sonbahar

Bkm Express

3 Al 2 Öde

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Bebek Giyim Kategorisi

Kampanyalar

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Kredi Kartı Hakkında

Burts Bees Radiance Night Cream 55gr - Gece Kremi

18004

Markası : Burts Bees

4 Item Items

Burts Bees Radiance Night Cream 55gr, arı sütü içeren ve cilde aydınlık veren gece kremidir.

Daha fazla detay

192 TL KDV DAHİL

- +

0
1

Kazanacağınız puan 1920 tupara Toplam tutarı: 1.92 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa aras kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Burts Bees Radiance Night Cream 55gr - Gece Kremi

Burt's Bees Arı Sütü İçeren ve Cilde Aydınlık Veren Gece Kremi 55 gr

Kişisel bakım için doğal içerikli ürünler geliştiren Burts Bees, cilt, vücut, el, ayak, tırnak ve anne-bebek bakımına yönelik ürünler sunar. Balmumu, botanik ve temel yağlar, bitkiler,arı sütü, çiçekler ve minerallerdenyararlanarak, ürünlerini geliştirir. FDA (Amerikan Gıda ve İlaç İdaresi)tarafından yasaklanan yapay renklendiricileri kullanmaz. Dudakbakım ürünleri, cilt temizleyicileri, anti-agingler, nemlendiriciler, gözçevresi bakımı ve leke giderici gibi ürünleri bulunur.

Cildimiz, rüzgar, kuru-soğuk hava, güneş ışınları, yeterlisu tüketmeme gibi durumlardan olumsuz etkilenir, yıpranabilir. Zararlı etkileri enaza indirmek için, cildimize düzenli bakım yapmalıyız.

Gece cilt metabolizması hızlıdır, bu yüzden cildintemizlenmesi ve yenilenmesi daha kolaydır. Yapılan araştırmalarda kandolaşımının gece hızlandığı, cilt yenilenmesi ve onarımların fazla olduğugözlenmiştir. Gece bakım kremlerinin, cilt tarafından emilimi ve alt tabakalaraulaşması kolaydır. Daha besleyici ve yoğun içeriklidirler.

Burt's Bees Arı Sütü İçeren ve Cilde Aydınlık Veren Gece Kremi 55 gr

Burts Bees Arı Sütü İçeren ve Cilde Aydınlık Veren GeceKremi 55 gr, gece bakım kremi.

Cildi aydınlatma özelliği bulunmaktadır.

Biberiye ve çam ağacı özleri içerir.

Cilde doğal ışıltı ve nem kazandırmaya yardım eder.

Arı sütü, kraliçe arıdan elde edilir. A, B,C, D, K vitaminleri içerir.Kraliçe arının, işçi arılardan daha uzunyaşamasının nedeni bu zengin içeriktir.

Kullanım Şekli:

Gece, temiz cilde yüz ve boyun bölgesine uygulayın.

Burts Bees Radiance Night Cream 55gr - Gece Kremi, indirimli fiyatıyla sitemizden satın alabilirsiniz. Ucuzluk vekalitenin adresi Turuncukasa’da.