ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Kampanyalar

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Carlson Fish Oil Balık Yağı Şurup 200ml (Portakal Aromalı)

3318

Markası : Carlson

613 Item Items

Portakal Aromalı, carlson fish oil balık yağı şurubunu, bu sayfada bulabilir avantaklı fiyata bulabilir ve 200 ml'lik ekonomik boyutuyla sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

84.50 TL KDV DAHİL

59.15 TL KDV DAHİL

30% indirim

- +

0
1

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 591 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 591 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.59 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 3,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Carlson Fish Oil Balık Yağı Şurup 200ml (Portakal Aromalı) :

Carlson Fish Oil Balık Yağı Şurup 200ml (Portakal Aromalı) :

Balık ve balık yağı, insan vücudu için önemli bir besin kaynağıdır,

Carlson Fish Oil Balık Yağı Şurup, İçinde omega yağasitlerinden olan DHA ve EPA barındıran, portakal aroması ilelezzetlendirilmiş bir şuruptur. Norveç’te işlenmiştir veşişelenmesi de yine Norveç’te yapılmıştır.

EPA (eikosapentaenoik asit) çoklu doymamış yağ asitlerinden biridir ve çoğunlukla yağlı balıklarda daha fazla bulunur, omega 3 asitlerindendir.

DHA (dokosahekseonikasit), Omega 3 asididir,

Soğuk su balıklarından üretilmiştir.

Ayrıca bazı balıkyağlarında bulunan ağır metallerin hiçbirini içermemektedir.

Tazeliğini, etkilerini çok daha iyi muhafaza edebilmek için E vitamini ilave edilmiştir, koyu renk şişe içerisindedir ve kapağı nitrojenile mühürlenmiştir.

Carlson Fish Oil Balık Yağı Şurup 200ml (Portakal Aromalı)

Lezzeti de çok güzeldir; 2005 yılında Üstün Tat ödülü almıştır. Arzuya göre balık yağını yemeklere ve salatalara da ilave ederek kullanabilirsiniz.

Her bir tatlı kaşığı ; omega 3 yağ asidi olarak toplam, 1600 mg yağ asidi içerir.

"Balıklar, yapılarında yüksek düzeyde protein içermeleri,proteinlerinin biyolojik değerinin çok yüksek olması, insanların ihtiyaç duyduğu yağ asitlerini içermeleri, yüksek düzeyde mineral ve vitamin kaynağı olmaları, etlerdeki bağ dokusunun azlığı ve kolay sindirilmesi nedeniyle insanlar için önemli bir besin kaynağıdır. Balık eti aynı zamanda insanlarınseverek tükettikleri son derece lezzetli bir gıdadır. Balık etlerinin lezzeti, protein ve yağ içeriği ile yakından ilişkili olup, bu bileşenlerin mevsimsel olarak değişimleri hem tüketicinin tercihini, hem de işlenmiş ürünün kimyasalkalitesini etkileyen temel faktörlerden biridir.

Doymamış yağ asitleri içerisinde çok doymamış yağ asitleri olarak bilinen HUFA (EPA, eikosapentaenoik asit, 20:5ω3 ve DHA,dokosaheksaenoik asit, 22:6ω3)’nın en iyi kaynağı balıklardır.” (1)


İçerik:

EPA; 800mg.

DHA;500mg.

DİĞER OMEGA 3-YAĞ ASİTLERİ;300mg.

DOĞAL E VİTAMİNİ;10 IU

A ve D vitaminleri içermez.

Carlson Fish Oil Balık Yağı Şurup , yemeklerle beraber 1 - 3 tatlı kaşığı alabilirsiniz, kullandıktan sonra kapağını sıkıca kapatarak buzdolabında saklayınız. Omega 3 duyarlılığı olan kişilerde kullanılmamalıdır.

Carlson Fish Oil Balık Yağı Şurup 200ml (Portakal Aromalı),Turuncu Kasa’da satılan uygun fiyatlı bir üründür. Sitemizde satılan ürünlerin kampanya ve indirimlerini, ucuz fiyatları kaçırmayın.

Kaynaklar:

(1) http://traglor.cu.edu.tr/objects/objectFile/gCz4WDo2-17112013-58.pdf

26 Eyl. 2014
(5/5
Başlık :
memnunum tavsiye ederim
(Carlson Fish Oil Balık Yağı Şurup 200ml (Portakal Aromalı))

 Report abuse
21 Nis. 2014
(5/5
Başlık :
doktoruma bunu kullandığımı söyledim. O da tavsiye etti. fiyatlar da diğer sitelerden iyi.
(Carlson Fish Oil Balık Yağı Şurup 200ml (Portakal Aromalı))

 Report abuse
22 Oca. 2014
(5/5
Başlık :
tadı da güzel
(Carlson Fish Oil Balık Yağı Şurup 200ml (Portakal Aromalı))

 Report abuse
06 Ağu. 2013
(5/5
Başlık :
Muadilleri arasında en iyilerinden. Herkese tavsiye ederim.
(Carlson Fish Oil Balık Yağı Şurup 200ml (Portakal Aromalı))

 Report abuse