ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Güneş Ürünleri ve Kremleri

3 Al 2 Öde Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Kampanyalar

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Cecile Cooked Terracotta - Pırıltılı Allık

Markası : Cecile

0 Item Items

Cecile Cooked Terracotta - Pırıltılı Allık, ucuz fiyatı ile bu sayfadan sipariş edebileceğiniz, yanaklara ışıltılı bir bronzluk vermeye yardımcı olabilecek bir üründür.

Daha fazla detay

32.99 TL KDV DAHİL

0
1

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 329 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 329 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.33 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Cecile Cooked Terracotta - Pırıltılı Allık

Cecile Cooked Terracotta - Pırıltılı Allık

Marka Adı: Cecile
Ürün Adı: Cecile Cooked Terracotta - Pırıltılı Allık
Ürün Miktarı: 1 adet
Ürün Özellikleri: Cildinize bronz bir ışıltı katmaya çalışır. Islak ya da kuru kullanıma uygundur.
Sonuç: Cildinize renk katmanıza yardımcıdır.
Kullanım Şekli: Yüzünüzün şekline göre uygulayınız, rujunuzun rengine yakın bir renk kullanımını tercih ederek makyajınızı tamamlayabilirsiniz.
Allık kullanımı makyajınızın en önemli ayrıntılarından biridir. Yanakların renklendirilmesi yüzünüzün daha sağlıklı, canlı ve güzel görünmesine yardımcı olur.
Allığın yapısı ve uygulama biçimi, ciltteki görünümünü etkiler. Allık rastgele sürülmez. Her cilt tipi farklı olduğundan, allık uygulama biçimi de farklıdır.
Allık, yüzünüzde ön plana çıkarmak istediğiniz yere göre uygulanmalıdır. Genellikle büyük ve yuvarlak uçlu fırçalar, allık uygulaması için uygundur.
Cecile Cooked Terracotta
Cecile Cooked Terracotta - Pırıltılı Allık, cildinize ışıltı ve renk katmaya yardımcıdır. Sıcak ve ışıltılı tonlarıyla canlı bir cilt görünümü elde edebilmenize yardımcıdır.
Cildinize bronz bir parlaklık katabilir. Uygulama biçiminize göre yüzünüzün istediğiniz yerini ön plana çıkarabilirsiniz. Cecile Cooked Terracotta cildinizi kurutmaz ve hoş görünmesine yardımcı olur.
Cecile Cooked Terracotta, hem ıslak hem de kuru kullanıma uygundur. Doğal bir görünüm isterseniz, temiz cildinize hafifçe uygulayabilirsiniz. Makyajınızı tamamlamak için de kullanabilirsiniz.İhtiyaç duydukça yenileyebilir ve cildinizi renklendirebilirsiniz.
Cecile Cooked Terracotta - Pırıltılı Allık, Turuncu Kasa' da indirimli fiyata satılan bir üründür.
09 Eyl. 2014
(5/5
Başlık :
harika bir koruyucu
(Cecile Cooked Terracotta - Pırıltılı Allık)

 Report abuse