Filtre

Markalar

Seçimi sıfırla

Kategori

Fiyat

2 - 791 TL

ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Kampanyalar

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

İnceleme ve Oylar :
Chicco

Ortalama: 5 / 5
Marka durumu 281 oy ve 279 kullanıcı incelemesi.
Chicco markası bebeğinizin ilk doğumundan itibaren ihtiyacınız olabilecek pek çok ürün çeşidine sahiptir. Bebek bakımı için ürünleri ve bunun yanısıra annelerin de kullanabileceği pek çok bakım ürünlerine sahiptir. Dünyada da pek çok ülkede beğenilerek kullanılan bir markadır. Ürün çeşitliliği, işlevselliği, kalitesi de çok tercih edilmesinin nedenlerindedir.
322 ürün bulunmaktadır
322 parçadan 1 - 23 arası gösteriliyor.
Chicco

Chicco :


Chicco, 1958’de İtalya’da kurulan bebek bakım markasıdır. Bebek arabaları, sandalyeler, araba koltukları, oyuncaklar, giysiler başta olmak üzere birçok bebek ürününe sahiptir. Bebeklerin konforunu, sağlığını düşünen ürünler, keyifli büyüme dönemi geçirmesine yardım eder. Kullanımı ve kalitesiyle tercih edilen bebek markaları arasındadır.


Chicco, anne ve bebeklerin bakımlarını karşılayacak ürünler geliştirmiştir. Bebeğin doğumundan itibaren kullanabileceğiniz pek çok aksesuar ile işinizi kolaylaşabilecektir.


Bebek bakımına yönelik cilt bakım ürünleri, oyuncaklar, emzikler, biberonlar, aksesuarlar, ıslak mendiller ve banyo ürünleri, bebek telsizleri, anne bakımına yönelik emzirme ve göğüs bakım ürünleri bulunur.


Özellikle bebeğin bakımı için tasarlanmış Chicco ürünleri özel ve zararsız içerikleri ile çok tercih edilmektedir. Bebeğiniz için pişik ürünleri, banyo ürünleri, masaj yağları, nemlendiriciler de anneler tarafından beğenilerek kullanılmaktadır. Islak mendil çeşitleri de bebeğin günlük temizliği için hoş kokuya ve ferahlatıcı etkiye sahiptir.


Chicco oyuncakları, bebeğin gelişimine olumlu katkıda bulunmakta yardımcı olur. Bebeğin mutlu olmasına ve fiziksel gelişiminde yardım eder. Bebeğinizin içinde bulunduğu yaşa ve aya uygun olarak oyuncaklardan seçebilir ve bebeğinizi neşelendirirken eğitilmesine yardımcı olabilirsiniz. Chicco çıngırak ve diş kaşıyıcı çeşitleri de bebeğin içinde bulunduğu aya göre değişik çeşitlerde üretilmiştir.


Chicco biberon serisinde, her aya ve yaşa uygun, silikon ve kauçuk emzikli farklı desenlere sahip seçenekleri vardır. Bebeğinizin doğumundan itibaren kullanabileceği ürün çeşitlerinden uygun olanı seçerek kullanabilirsiniz. Biberon seçimi çok önemlidir.

Bebekler için en uygun beslenme şekli anne sütüdür. Ancak bazı durumlarda bebek anne sütü alamaz ve biberonlar yardımı ile beslenmek zorunda kalabilir. Bu gibi durumlarda bebeğinizin kaç aylık olduğuna dikkat ederek biberon tercih edebilir ve bebek büyüdükçe uygun emziklerle değiştirerek biberonları kullanabilirsiniz.


Emziklerve biberon emzikleri bebeğin içinde bulunduğu aya ve yaşa uygun olarak seçilmelidir. Her emzik kullanmadan önce hijyen sağlanmalı, sağlamlıkları dikkatlice kontrol edilmelidir.


Emziklerin düzenli aralıklarla yenilenmeleri önerilmektedir.


Chicco markasında cam ve polipropilenden (PP) tasarlanmış farklı biberon çeşitleri bulunmaktadır. Biberonun emziğini de bebeğinizin kullanabileceği aya uygun olarak seçmelisiniz.


Chicco suluklar, bebeğin emme döneminden içme dönemine geçişte yardımcıdır. 18 Aydan büyük çocuklarda biberon yerine suluk kullanılabilir. Yalıtımlı özelliği, sıvının ısısını uzun süre korumada yardımcıdır. Yine bu suluklarda tıpkı diğer bebek ürünleri gibi bebeğinizin içinde bulunduğu aya uygun olarak seçilmelidir. Sulukların kavrama bölümleri ve özellikle ağızlık kısımları bebeğin büyüklüğüne göre ayarlanmıştır.


Chicco servisler, evde veya seyahatte kullanıma uygun kullan/at servis altlığıdır. Hijyenik ve su geçirmez yapıdadır. Yapışkan bantları, sabitlenmesini sağlar. Bebeğinizin beslenmesini daha keyifli, konforlu hale getirebilmek için yardım eder.

Bebeğinizin beslenmesinde yardımcı olabilecek tabak, kaşık gibi aksesuralar da bebeğin ağız yapısına uygun, güvenli formlarda tasarlanmıştır.

Chicco Pişik Önleyici Krem 100ml, bebeklerin bezli bölgesini tahrişlere karşı korumaya, nem ve yumuşaklık vermeye yardım eder. Paraben içermeyen ürün bebeğinizin cildine hassas bekım sağlar.


Chicco, bebek ürünlerinden başka annenin bakımına özel ürünler de tasarlamaktadır. Özellikle annenin sütünü sağarak bebeğe verebilmesi için çeşitli özelliklere sahip göğüs pompaları bulunmaktadır. Elle manuel sağım gerçekleştirmenize yardımcı klasik pompalarınharicinde farklı özelliklere sahip, elektrikli pompalar da bulunmaktadır. Bunların bazılarında sütün doğrudan biberona sağılması ve bu şekilde saklanması da sağlanabilir.


Ayrıca yine annelere özel göğüs pedleride günlük hayatta daha fazla konfor, rahatlık, kuruluk sağlamanıza yardım edecektir.


Chicco ürünleri dünyada pek çok ülkede ve ülkemizde uzun yıllardır beğenilerek kullanılmaktadır. Kalitesi ve özellikleri ile beğenilen öncü markalardan olmuştur.


Chicco ürünleri ile ilgili detaylı bilgilere ve fiyat seçeneklerine Turuncu Kasa’dan ulaşabilir ve sipariş verebilirsiniz.