ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Chicco 5702 Physioring Mavi Kauçuk Emzik 4m+

18236

Markası : Chicco

9 Item Items

Bebeğinizin 4. ayından itibaren kullanabileceği, Chicco 5702 Physioring Mavi Kauçuk Emziğe, uygun fiyata sahip olmak için, sayfamızdaki, indirim kampanyaalrını takip edebilirsiniz.

Daha fazla detay

37.90 TL KDV DAHİL

18.95 TL KDV DAHİL

50% indirim

- +

0
1

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 189 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 189 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.19 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 3,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Chicco 5702 Physioring Mavi Kauçuk Emzik 4m+ .

18236

Emzikler kauçuk ya da silikondan oluşmaktadır, emzik seçerken, silikon ve kauçuktan yapılan emzikler arasında seçim yapmalısınız. Chicco 5702 Physioring Mavi Kauçuk Emzik 4m+, kauçuk emziktir.

Kauçuk, doğal ve dayanıklı bir maddedir.

Kauçuk emzikler, direkt olarak kaynatılmamalıdır, uygun bir temizleyici ile dezenfekte edilmelidirler. Isıya karşı duyarlıdırlar ve yaklaşık 4 -6 haftada bir değiştirilmelidirler.

Bebekler doğal bir emme içgüdüsüne sahiptirler, ancak bazı bebeklerde emme içgüdüsü daha fazladır, bebeğe anneyi emmek yetmez, fazladan emme ihtiyacı duyarlar ve ellerini emmeye başlarlar, böyle durumlarda bebeklere emzik vermek gerekebilir.

Chicco 5702 Physioring Mavi Kauçuk Emzik 4m+, tekli, bebeğinizin 4. Ayından itibaren kullanabileceği, kauçuk emziktir. Uzman ortodontistler tasarlamıştır.

Doğumdan itibaren, bebekleriniz için, ayına göre sınıflandırılmış emzik çeşitlerinden uygun olanı tercih etmeniz gerekir.

Emme eylemi bebeğe güven hissi verir. Bebek bu içgüdüsünün tatminiyle sakinleşir, huzursuzluklardan kurtularak,sakinleştiğinde daha kolay bir şekilde uykuya dalabilir.

18236

Bebekler genellikle anne sütünü yeteri kadar alamadıklarında da emzik emme ihtiyacı duymaktadırlar.

Emziği seçerken çocuğun ağzına uygun olmasına dikkat edilmelidir.

Emzik seçerken silikon ya da kauçuk olmasının yanı sıra bebeğin  burun deliklerini kapatmayacak şekilde olmasına da dikkat edilmelidir, bebek rahat nefes alabilmelidir.

Chicco 5702 Physioring Mavi Kauçuk Emzik 4m+ Dilin ve damağın gelişimini uyararak, doğru işlev yapabilmelerine destek sağlar. 

Yıllardır kullanan pek çok kişi tarafından bilinen Chicco; kalitesi ile faklı ihtiyaçlara, farklı çözümler sunmak için tasarlanmış ürünlere sahip markadır.

Chicco 5702 Physioring Mavi Kauçuk Emzik 4m+ , doğal ve güçlü emme güdüsünü tatmin etmeye yardımcıolarak bebeğin ruhsal ve fiziksel gelişiminin düzgün olmasına destek olur.

Chicco 5702 Physioring Mavi Kauçuk Emzik 4m+, tekli, sitemizdesatılan fiyatı ucuz olan bir üründür. Uygun fiyatlar, Turuncu Kasa’da.