ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Kampanyalar

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Chicco Baby Senses Line Müzikli Çıngırak Uğur Böceği

16239

Markası : Chicco

0 Item Items

Bebeğinizin, görsel becerilerini geliştirebilecek, Chicco Baby Senses Line Müzikli Çıngırak Uğur Böceğini, bu sayfada uygun fiyata bulabilir ve sipariş vererek, satın alabilirsiniz.

Daha fazla detay

29.9 TL KDV DAHİL

0
1

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 298 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 298 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.30 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 3,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Chicco Baby Senses Line Müzikli Çıngırak Uğur Böceği

16239

Chicco, İtalyan kökenli 1958’de kurulan bebek markasıdır.Bebek ve anne bakımına yönelik birçok ürün seçeneği bulunur. Bebek arabaları, araba koltukları, yemek sandalyeleri, biberonlar, emzikler, oyuncaklar olmak üzere birçok farklı ürüne sahiptir. Chicco oyuncakları, bebeğin zeka gelişiminde yardımcı olur. Eğitici ve öğretici olan oyuncaklar, keyiflibebeklik dönemi geçirmesine yardım eder.

Bebeğin yaşına uygun oyuncaklar, duygusal ve zeka gelişimine yardımcı olur. Bebekler müzikli ve yumuşak oyuncakları çok severler, bu nedenle de farklı renkler ve melodiler ilgilerini çeker.

3.ayda bebekler ses çıkarmaya başlar. Yanında birinin olması onu mutlu eder, yalnız kalmaktan hoşlanmazlar ve yalnız bırakılınca tepkilerini hemen gösterirler. Farklı renk ve oyuncaklar ilgisini çeker. Özellikle çıngıraklar en büyük ilgisidir. Uzatılan oyuncaklara uzanıp, birkaç saniye tutabilir.

Bebeklerle oyun oynamak, ona uygun oyuncakla oynaması, zeka gelişimine yardımcı olur. Anne sütünün de bebeğin zeka gelişiminde rolü büyüktür. Dokunmak, bebekle konuşmak, oyun oynamak da zihinsel yeteneklerini geliştirmede etkilidir.

Bebekle ilgilenmek, onunla konuşmak, oyunlar oynamak bebeğin hem gelişimini olumlu yönde etkiler hem de sosyal hayatını geliştirir.

16239_11

Chicco Baby Senses Line Müzikli Çıngırak Uğur Böceği, görsel becerilerini geliştirici oyuncak.

Kontrast renkleri bebeğin görsel becerilerini geliştirir, çıkardığı sesler müzik becerilerini geliştirmede yardımcıdır. Kavraması kolaydır,hafiftir.

Müzikli çıngırak sesi, bebekleri eğlendirir, güldürür.

Oyuncak rengiyle ve çıngırak sesiyle bebeğin dikkatiniçekecektir. Severek oynamasına yardımcı olacaktır.

Bebeğin ayırt edebileceği kırmızı, görsel becerilerinigeliştirici beyaz ile uyum içindedir.

Chicco Baby Senses Line Müzikli Çıngırak Uğur Böceği,indirimli ucuz fiyatıyla sitemizden satın alabilirsiniz.