ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Chicco Buharlı Mikrodalga Sterilizatör Step Up Uyumlu

2034

Markası : Chicco

0 Item Items

Bu sayfadan ucuz fiyata sipariş verebileceğiniz Chicco Buharlı Mikrodalga Sterilizatör ile bebeğin beslenmesinde kullanacağınız aksesuarlarda hijyen sağlayabilirsiniz.

Daha fazla detay

85.9 TL KDV DAHİL

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 859 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 859 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.86 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 3,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Chicco Buharlı Mikrodalga Sterilizatör Step Up Uyumlu:

Chicco Buharlı Mikrodalga Sterilizatör Step Up Uyumlu:

Normal bir şekilde yapılan temizlik işlemleri ile yeterli derecede hijyen sağlayamayabilirsiniz.

Sterilizasyon işlemleri daha etkili bir temizlik ve hijyen için şarttır.

Bebekler için kullanılan pek çok malzemenin temiz olmasına özen gösteririz, en önemlisi de özellikle bebeğin beslenmesinde  kullanılacak eşyaların steril olmasıdır.

Düzgün bir şekilde sterilizasyon sağlanmadığında bebeklerde rahatsızlık oluşumlarına neden olabilmektedir. Kullanımdan önce mutlaka gerekli hijyenin sağlanması gerekmektedir.

Chicco Buharlı Mikrodalga Sterilizatör Step Up Uyumlu,  çocuğunuza ait  olan biberonlar, emzikler, yalancı emzikler,oyuncaklar, çatal kaşık, vs. malzemelerin hepsini hızlı  ve doğal yollarla sterilize etmenize yardımcı olur.

Chicco Buharlı Mikrodalga Sterilizatör Step Up Uyumlu:

Chicco Buharlı Mikrodalga Sterilizatör, gerekli hijyeni sağlamanıza yardım ederken işinizi de son derece kolaylaştırmaya yardım edecektir.

3 tane biberonu ve aksesuarlarını aynı anda 8 dakikada sterilize ederek işinizi hızlandırmaya yardım eder.

Laboratuvarlar tarafından etkileri test edilmiştir ve onaylanmıştır.

Bebeğinizin yeni doğmuş olduğu dönemlerde korunmaya daha fazla ihtiyacı vardır. Bu dönemde bebeklerin iyileşme süreçleri daha uzun ve zor olmaktadır. Bu sebeple etkili bir korunmaya çok ihtiyaçları vardır.

Not:Mikrodalga 500 w gücünde ve 70 ml su ile çalışır.

Chicco Buharlı Mikrodalga Sterilizatör Step Up, TuruncuKasa’da satılan uygun  fiyatlı birüründür. Ucuz fiyatlar ve geniş bir ürün yelpazesine sahip olan ürünler,sitemizde satılmaktadır.

06 May. 2014
(5/5
Başlık :
en etkili temizlik isteyen annelere
(Chicco Buharlı Mikrodalga Sterilizatör Step Up Uyumlu)

 Report abuse
04 Kas. 2013
(5/5
Başlık :
sağlıkçıyım ve en etkili temzlik için tavsiye ederim
(Chicco Buharlı Mikrodalga Sterilizatör Step Up Uyumlu)

 Report abuse