ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Chicco Civciv Çıngırak

2389

Markası : Chicco

0 Item Items

Chicco Civciv Çıngırak hakkında güncel bilgiler ve indirimli fiyatları görebilir güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Daha fazla detay

19.2 TL KDV DAHİL

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 191 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 191 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.19 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 3,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Chicco Civciv Çıngırak :

2389

 

Civcivin şeffaf karnında sallandığı zaman ses çıkartan ve hareket eden küçük toplar bulunur. 

Bebeğinizin kolayca tutabilmesine olanak sağlayacak gibi tutulacak yerleri bulunur ve hafif olduğu için bebek rahatça elinde taşıyıp, sallayabilir.

Ayrıca diş kaşıntısından dolayı veya oyun için ağzına götürmesi de mümkün olan çıngırak, yumuşaktır ve ağzını acıtmaz.

İtalya 'da çocuk nüfusundaki hızlı artış, Chicco markasınınçıkmasına neden olmuştur. 50 yılı aşkın bir süredir, üretim yapan firma, bebeklerinizin çeşitli ihtiyaçlarını karşılayabilmek için çalışmaktadır.

Chicco markası, çocukların  farklı ihtiyaçlarını, en iyi şekilde karşılayabilmek amacıyla, özellikle yeni doğmuş bebeklere yönelik, gıda ve tıpalanı hariç, her türlü ihtiyaç için çok çeşitli ürünler geliştirmişlerdir.

2389

Dünyada bir çok ülkede beğenilerek kullanılan ve en çok tercih edilen markalardan olmayı başarmış Chicco, bebeğinizi eğlendirecek ve gelişimine olumlu katkılar sağlayabilecek  oyuncak çeşitleri de  sunmaktadır.

Chicco Civciv Çıngırak ile bebeğiniz eğlenceli vakit geçirebilecektir, minik civcivi elinden bırakmak istemeyebilir.

Dikkat çekici ve sevimli çıngırağının sesleri de bebeğin ilgisini çekecektir.

Sağlıklı ve olumlu gelişme gösteren bebekler için tasarlanmış olan bu oyuncak,  hareket kabiliyetlerini, göz iletişimlerini, dokunma alanında yeteneklerini geliştirmekve desteklemek için katkıda bulunabilir, ve bir şeylerle oyalanan bebek sakinleşerek, rahatlayabilir.

Chicco Civciv Çıngırak , Turuncu Kasa’da ucuz fiyata satılanbir üründür. Sitemizi inceleyin, indirimleri yakalayın.

 

04 May. 2014
(5/5
Başlık :
en hesaplı alışveriş
(Chicco Civciv Çıngırak)

 Report abuse