ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Chicco Clip Clap Hayvan Figürlü Emzik Tutacı-Dino

2205

Markası : Chicco

0 Item Items

Bebeğinizin emziğinin düşerek kirlenmesini önlemeye yardımcı Chicco Clip Clap Hayvan Figürlü Emzik Tutacı-Dino, bu sayfada ucuz fiyata satılmaktadır.

Daha fazla detay

16.9 TL KDV DAHİL

0
1

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 168 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 168 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.17 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 3,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Chicco Clip Clap Hayvan Figürlü Emzik Tutacı-Dino

Chicco Clip Clap Hayvan Figürlü Emzik Tutacı-Dino

Marka Adı: Chicco
Ürün Adı: Chicco Clip Clap Hayvan Figürlü Emzik Tutacı-Dino
Ürün Miktarı: 1 adet emzik tutacı
Ürün Özellikleri: Bebeğin ilk ayından itibaren kullanıma uygundur. Dino figürlü ve canlı renklere sahiptir.
Sonuç: Bebeğinizin emziğinin yere düşmesini önlemeye çalışır.
Kullanım Şekli: Bebeğinizin giysisinin ön kısmına tutturarak kullanabilirsiniz. boynuna dolanmamasına dikkat ediniz.
Çoğu bebek emzik alışkanlığına sahiptir. Emziğin bebeği rahatlatmasının nedeni, bebeğin doğumdan itibaren varolan emme refleksine sahip olamsıdır. Yani bebeğin, biberon, emzik ya da memeyi emmeyi öğrenmesi gerekmiyor.
Birçok farklı firmanın bir çok farklı çeşitte ve farklı yaş gruplarında emziği bulunmaktadır. Ebeveynler, çocukları için her zaman en iyisine, en sağlıklısına sahip olmak isterler.
Anne-bebek ürünleri geliştiren Chicco markası, birçok kullanıcıya hitap etmektedir. annelerin ve bebeklerin mutluluğunu ve sağlığını göz önünde bulundurmaya çalışmıştır.
Chicco Clip Clap Hayvan Figürlü Emzik Tutacı-Dino
Chicco Clip Clap Hayvan Figürlü Emzik Tutacı-Dino, emziğin düşerek kirlenmesini engellemeye yardımcı olur. Bebeğin ilk ayından itibaren kullanıma uygundur.
Çoğu anne, emziğin yere düşmesinden, kirlenmesinden ya da kaybolmasından şikayetçi olur. Chicco Clip Clap Hayvan Figürlü Emzik Tutacı, emziğin yere düşmesini, kirlenmesini ve kaybolmasını önlemeye çalışır.
Chicco Clip Clap Emzik Tutacı, sevimli, dino figürlüdür ve canlı renklere sahiptir. Emzik tutacağını kullanarak, bebeğiniizn koşullarını daha hijyenik tutabilirsiniz.
Chicco Clip Clap Hayvan Figürlü Emzik Tutacı-Dino, Turuncu Kasa' da indirimli fiyata satılan bir üründür.