ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Güneş Ürünleri ve Kremleri

3 Al 2 Öde Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Kampanyalar

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Chicco Dijital Küçük Termometre

2325

Markası : Chicco

4 Item Items

Bebeğinizin ve sizin koltuk altından, rektal yoldan veya ağızdan ateşini ölçmenize yardım edebilecek Chicco Dijital Küçük Termometre'yi bu sayfadan inceleyerek indirimli bir fiyata sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

32.90 TL KDV DAHİL

23.03 TL KDV DAHİL

30% indirim

- +

0
1

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 230 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 230 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.23 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Chicco Dijital Küçük Termometre :

Chicco Dijital Küçük Termometre :

Küçük çocuklarda ve bebekler de ateş çok önemlidir, bazı rahatsızlıkların ilk belirtisi olarak ateş görülmektedir ve bazı aşı çeşitleri de ateşin yükselmesine neden olabilir.

Genellikle yüksek derecedeki ateş, ebeveynler için son derece endişe verici olabilmektedir.

Bazen ciddi olmayan basit nedenlerle yükselen ateş, bazen de önemli rahatsızlıkların habercisi olabilmektedir, ateşe karşı bazı hassas çocuklarda ise havale geçirilmesine yol açabilir. Bu sebeple ateşin sık sık ölçülerek, gereklimüdahalenin zamanında yapılması gerekmektedir.

Chicco Dijital Küçük Termometre ateş ölçmede kolaylık sağlamaya yardımcıdır ve güvenilir sonuçlar alabilmenize yardımcı olur. Ses çıkartarak ölçümüntamamlandığını haber verir. Dijital ekrana sahip olan derece, hafızasında son ölçümün derecesini tutar, otomatik bir şekilde kapanır. Kol altından, rektal yoldan ve ağızdan ölçüm yapmaya uygundur. Dereceyi yetişkinler de kullanabilirler. Hijyen açısından kişisel olarak kullanılmalıdır.

Chicco Digital Küçük Termometre :

Chicco markası 50 yılı aşkın bir süredir, bebeklerinizindoğumdan itibaren ihtiyaç duyacağı eğlendirici ve eğitici ürünler, kozmetikler,mama sandalyeleri, yataklar, bebek arabaları, oto koltukları, biberon, emzikler ve daha sayabileceğimiz pek çok ürün geliştirmektedir.

Bebeklerin farklıihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çeşitli ürünler geliştiren Chicco, dünyada birçok ülkede de beğenilerek en çok tercih edilen markalardan olmayıbaşarmıştır.

Chicco ile her zaman her şeyin en iyisi.

Chicco Digital Küçük Termometre , Turuncu Kasa’da satılan uygun fiyatlı bir üründür. 

 

05 Kas. 2013
(5/5
Başlık :
çok kullanışlı
(Chicco Dijital Küçük Termometre)

 Report abuse